Klarstein Annabelle 60


Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 69 db, Maximální výkon odsávání: 650 m3,


Cena 7 090 Kč

Sleva 32% z původní cena: 10 499 Kč Zobraziť nápovědu

70,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein Annabelle 60 v elegantním designu skla černé barvy je zařazen do energetické třídy B. Umístit ho je vhodné přímo nad spotřebič. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače par na podsvíceném dotykovém panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 650 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Annabelle 60 zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici hliníkový tukový filtr, který lze umývat v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary. Obsahem balení jsou: 2 x komínový obklad a 1 x odtahová hadice.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového digestoře Klarstein Annabelle 60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 650 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027530. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

  •     V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: odsávací hadice, 2x komínový obklad, zpětná klapka, montážní sada.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Maximální hlučnost 69 db
Maximální výkon odsávání 650 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Annabelle 60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno