5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pole dance tyč na tancování Klarfit Luxor je vyrobena z ušlechtilé oceli, díky čemuž je dostatečně pevná. Je vhodná do místností s výškou stropu od 2,24 do 2,74 metru, možnost prodloužení až do výšky 3,37 metru pomocí další tyče (nutno dokoupit). Můžete si ji nastavit do statické nebo rotační polohy. Výhodou je rychlá montáž a demontáž. V balení naleznete vše potřebné k upevnění a instalační video. Maximální nosnost je 120 kg. Průměr tyče je 45 mm.

Pro profesionály i začátečníky

Taneční tyč Klarfit Luxor je určena pro všechny, kteří s pole dance začínají nebo se mu věnují profesionálně. Můžete si ji umístit ve svém bytě, ve fitness centru nebo v tanečním klubu. Průměr tyče dosahuje 45 mm a stojanu 23 cm, stropní příruba má průměr 38,5 cm.

Stabilní konstrukce

Tyč je vyrobena z chromované ušlechtilé oceli a unese hmotnost do 120 kg. Při cvičení si můžete nastavit potřebnou výšku odvíjející se od prostoru, ve kterém je tyč umístěná. Ideální výška stropu na instalaci je od 2,24 metru do 2,74 metru. Instalace je jednoduchá díky upínacímu systému. Silikonové kroužky na obou koncích tyče brání vzniku škrábanců.

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Klarfit Luxor taneční tyč

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Saša

3. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Kvalita
  • Pevnost
  • Nic

Velmi silná tyč, jsme spokojeni