KitchenAid Artisan 5KSB555EER (červený)

  • Výprodej
  • 10 % sleva s kódem

Stolní mixér, Příkon: 550 W, Počet rychlostí: 6, Objem: 1,5, Drcení ledu: Ano", Smoothie: Ano, Ne, Pulzní spínač: Ano, Vyjímatelná miska: Ano, Hmotnost: 4500. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stolní mixér Kitchenaid 5KSB555EER

Pořiďte si tento stolní mixér a užívejte si svoje oblíbené pokrmy. I když je to pouze mixér stolní, je velmi univerzální. Zvládne rozmanité pokrmy jako například těsto na palačinky, vafle, zeleninové a ovocné omáčky, pyré (ovocné, masové), salátové dressingy, masové směsi, tvaroh, sýrové koláče, nákypy, pomazánky, ledové nápoje. Výborné jsou také jogurtové šejky, omáčky a ovesné kaše. Jistě bude dobrým pomocníkem i ve vaší kuchyni.

Technické údaje

Stolní mixér Kitchenaid 5KSB555EER s maximálním příkonem 550 W. Zvolit si můžete jednu z 6 rychlostí a vždy docílit toho nejlepšího výsledku. Mixér dosahuje 11 500 otáček za minutu. Objem nádoby je 1,5 litrů, bez potíží obsáhne dostatek přísad. Motor na základě systému Step-Start sepne po spuštění nižší otáčky a postupně zrychluje a dosahuje tak optimálního výkonu. Zabrání se tak přetížení motoru a zároveň vystříknutí obsahu z nádoby. V průběhu mixování je náplň kontrolována elektronicky, také je optimalizována rychlost.

Vzhled

Stolní mixér je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Základna je celokovová. Nádoba mixéru je vyrobena ze žáruvzdorného skla. Nádobu můžete použít také k servírování, má totiž širokou základu a je tak velice stabilní. Příslušenství je možné snadno umýt v myčce. Přístroj je v provedení královsky červené a ozdobí jistě každý interiér kuchyně. Víčko můžete využít jako odměrku (60 ml). Rozměry jsou: šířka 18,5 cm x výška 36,5 cm, hloubka 23,5 cm. Hmotnost 6,2 kg vám umožní snadnou manipulaci.

Ovládání

Žádné zbytečné tvarování a drážky. Vše je připraveno pro snadnou údržbu. Ovládání mixéru probíhá pomocí osmi tlačítek, přičemž každé z nich má určitou funkci. Vybrat si můžete následující: drcení ledu, pyré, sekání, mixování, míchání a zkapalnění. Tlačítko Pulse se postará o okamžité navýšení otáček.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.5 L
Počet rychlostí 6
Příkon 550 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí KitchenAid Artisan 5KSB555EER (červený)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi