KitchenAid Aristan 5KSB555EWH (bíly) vystavený kus s plnou zárukou

Praktický stolní mixér KITCHENAID Aristan 5KSB555EWH v bílém barevném provedení je skvělý kuchyňský pomocník, který vám pomůže při přípravě skvělých dobrot, jako koktejly, krémy, ale například vám pomůže i při sekání masa apod .. Příkon spotřebiče je 550 W. Objem pracovní nádoby je 0,75 litru. Nádoba je vyrobena ze skla a snadno se udržuje v čistotě. S tímto spotřebičem můžete krájet, sekat, mixovat, ale mixér zvládne i drcení ledu. V případě potřeby je možné využít pulzní spínač. K dispozici je i funkce Step -START. Tento model disponuje jednou rychlostí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 17 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stolní mixér Kitchenaid 5KSB555EWH

Pořiďte si tento stolní mixér a užívejte si svoje oblíbené pokrmy. I když je to pouze mixér stolní, je velmi univerzální. Zvládne rozmanité pokrmy jako například těsto na palačinky, vafle, zeleninové a ovocné omáčky, pyré (ovocné, masové), salátové dressingy, masové směsi, tvaroh, sýrové koláče, nákypy, pomazánky, ledové nápoje. Výborné jsou také jogurtové šejky, omáčky a ovesné kaše. Jistě bude dobrým pomocníkem i ve vaší kuchyni.

Technické údaje

Stolní mixér Kitchenaid 5KSB555EWH s maximálním příkonem 550 W. Zvolit si můžete jednu z 6 rychlostí a vždy docílit toho nejlepšího výsledku. Mixér dosahuje 11 500 otáček za minutu. Objem nádoby je 1,5 litrů, bez potíží obsáhne dostatek přísad. Motor na základě systému Step-Start sepne po spuštění nižší otáčky a postupně zrychluje a dosahuje tak optimálního výkonu. Zabrání se tak přetížení motoru a zároveň vystříknutí obsahu z nádoby. V průběhu mixování je náplň kontrolována elektronicky, také je optimalizována rychlost.

Vzhled

Stolní mixér je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Základna je celokovová. Nádoba mixéru je vyrobena ze žáruvzdorného skla. Nádobu můžete použít také k servírování, má totiž širokou základu a je tak velice stabilní. Příslušenství je možné snadno umýt v myčce. Přístroj je v bílém provedení a ozdobí jistě každý interiér kuchyně. Víčko můžete využít jako odměrku (60 ml). Rozměry jsou: šířka 18,5 cm x výška 36,5 cm, hloubka 23,5 cm. Hmotnost 6,2 kg vám umožní snadnou manipulaci.

Ovládání

Žádné zbytečné tvarování a drážky. Vše je připraveno pro snadnou údržbu. Ovládání mixéru probíhá pomocí osmi tlačítek, přičemž každé z nich má určitou funkci. Vybrat si můžete následující: drcení ledu, pyré, sekání, mixování, míchání a zkapalnění. Tlačítko Pulse se postará o okamžité navýšení otáček.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 1,5 L
  • Počet rychlostí 6
  • Příkon 550 W
  • Pulzní spínač Ano

Další vlastnosti

Značka: Kitchenaid
Objem: 1,5 L
Počet rychlostí: 6
Pulzní spínač: Ano
Vyjímatelná miska: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 18,5 cm
Hmotnosť: 4500 g
Výška: 38,6 cm
Hloubka: 22,9 cm

Energetické údaje

Příkon: 550 W

Funkce

Smoothie: Ano
Drcení ledu: Ano

Ostatní

Kód produktu: 5KSB5553EWH

Všechny parametry

Recenze KitchenAid Aristan 5KSB555EWH (bíly)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k KitchenAid Aristan 5KSB555EWH (bíly)