HyperX Cloud Orbit S HX-HSCOS-GM/WW černý


Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 10-50000 Hz, Citlivosť: 120 db, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 10 hod., Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: USB,


Cena 8 490 Kč

84,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní sluchátka HyperX Cloud Orbit S vás okouzlí svou 3D audio technologií, která zprostředkuje směrově přesný zvuk díky technologii snímání pohybu hlavy 1 000× za sekundu. Jsou vybavena 100mm Audeze měniči pro čisté a přesné tóny. Jejich frekvenční rozsah tvoří od 10 Hz do 50 kHz a citlivost 120 dB. K dispozici nabízejí až 3 možnosti připojení - 3m kabel s USB-A, 1,5m kabel s USB-C a 1,2m kabel s 3,5mm jackem. Citlivý mikrofon zajistí křišťálově čistou komunikaci se spoluhráči bez okolního šumu. Na sluchátkách se nachází také praktické ovládání hlasitosti. Pohodlné nošení zajistí měkké náušníky a nastavitelný hlavový most.

Uzavřená konstrukce

Herní headset Kensington HyperX Cloud Orbit S ve své mohutné konstrukci přes celé uši skvěle odhluční ruch okolí. Velké 100mm Audeze měniče se postarají o čisté a přesné tóny díky rychlé frekvenční odezvě. Přesnou lokalizaci zvuku podporuje 3D zvuková technologie sledování pohybu, snímající 1 000× za sekundu polohu hlavy.

Odnímatelný mikrofon

Díky odnímatelnému mikrofonu s funkcí filtrování ruchu a pop filtrem si užijete čistou komunikaci se spoluhráči. Nebudou váš rušit okolní zvuky a klidně se můžete vnořit do zvuku vaší oblíbené hry. Pokud budete hrát single hru, rameno mikrofonu můžete snadno odpojit nebo jen ztlumit přes ovládání na sluchátkách.

Ovládání na sluchátkách

Snadno přístupná ovládací tlačítka se nachází na levé mušli sluchátek. Umožní rychlou změnu 3D nastavení zvuku, profil ekvalizéru a samozřejmě regulování hlasitosti. K dispozici je také tlačítko pro ztlumení mikrofonu.

Široká konektivita

Herní sluchátka Kensington HyperX Cloud Orbit S nabízejí až 3 různé kabely pro připojení k počítači, herní konzoli nebo telefonu. 3metrový kabel má koncovku USB-A, 1,2m kabel klasický 3,5mm jack konektor a moderní připojení zastupuje 1,5metrový kabel s USB-C připojením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 10-50000 Hz
Citlivosť 120 db
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 10 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HyperX Cloud Orbit S HX-HSCOS-GM/WW černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno