Kingston A400 SATA 120GB, interní SSD

1 499 Kč ? Ušetříte 33 % 999 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Interní 2,5 "SSD disk KINGSTON A400 výrazně zrychlí odezvu vašeho systému zásluhou kratší doby startu a načítání i přenosu souborů. Je ideální volbou pro všechny, kteří už nechtějí být obtěžováni pomalým provozem klasického pevného disku ve svém počítači a chtějí ho upgradovat. V porovnání s ním nabízí až 10x vyšší rychlost a okamžitý nárůst výkonu. K připojení slouží interní rozhraní SATA III. Je vybaven řadičem Phison a TLC NAND buňkou, což zaručí skvělou rychlost, spolehlivost a úsporu energie. Disponuje kapacitou 120 GB, která poskytne dostatečné úložné místo pro vaše soubory a multimédia. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 33 %

Popis produktu

Vysoká odolnost a spolehlivost

Interní SSD disk KINGSTON A400 šedé barvy s velikostí 2,5" přináší do vašeho počítače nebo notebooku ohromující rychlost, spolehlivost a vysokou odolnost. Protože neobsahuje žádné pohyblivé součásti je pravděpodobnost poškození nárazem, pádem a vibracemi výrazně nižší než u standardního mechanického disku. SSD disk se rovněž zahřívá na nižší teploty, má tichý provoz a nízkou spotřebu energie, což z něj činí ideální volbu pro všechny, kteří potřebují vyšší produktivitu při práci.

Přenosové rychlosti, které vás ohromí

Pro maximální výkon byl disk vybaven technologií TLC NAND Flash paměti a řídící jednotkou Phison S11, zásluhou čehož dosahuje rychlost čtení až 500 MB/s a umožňuje zápis s rychlostí až 320 MB/s, což představuje až 10krát vyšší hodnoty než při klasickém HDD disku. S tloušťkou 7 mm se vejde do většiny počítačů a je ideální pro úzké notebooky i systémy s omezeným dostupným prostorem.

Dostatečně velká kapacita

Vysokorychlostní SSD disk nabízí úložiště s kapacitou 120 GB, která dostatečně pokryje požadavky na úložný prostor. Poslouží k zálohování a ukládání všech vašich souborů, dat, fotografií, videí a hudby přímo v počítači. S jeho pomocí už nebude spouštění aplikací, přesouvání souborů a práce s daty trvat tak dlouho jako dříve.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 120 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Kingston

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 140 mm
Výška: 5 mm
Hmotnosť: 65 g
Hloubka: 110 mm

Obsah balení

Obsah balení: SSD

Datové uložiště

? Kapacita: 120 GB
Rozhraní disku: SATA III
Velikost disku: 2.5
Použití: interní

Ostatní

Kód produktu: 443187

Všechny parametry

Recenze Kingston A400 SATA 120GB, interní SSD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kingston A400 SATA 120GB, interní SSD