Kingston A400 SATA 120GB, interní SSD

1 499 Kč ? Ušetříte 33 % 999 Kč

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Interní 2,5 "SSD disk KINGSTON A400 výrazně zrychlí odezvu vašeho systému zásluhou kratší doby startu a načítání i přenosu souborů. Je ideální volbou pro všechny, kteří už nechtějí být obtěžováni pomalým provozem klasického pevného disku ve svém počítači a chtějí ho upgradovat. V porovnání s ním nabízí až 10x vyšší rychlost a okamžitý nárůst výkonu. K připojení slouží interní rozhraní SATA III. Je vybaven řadičem Phison a TLC NAND buňkou, což zaručí skvělou rychlost, spolehlivost a úsporu energie. Disponuje kapacitou 120 GB, která poskytne dostatečné úložné místo pro vaše soubory a multimédia. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 33 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Vysoká odolnost a spolehlivost

Interní SSD disk KINGSTON A400 šedé barvy s velikostí 2,5" přináší do vašeho počítače nebo notebooku ohromující rychlost, spolehlivost a vysokou odolnost. Protože neobsahuje žádné pohyblivé součásti je pravděpodobnost poškození nárazem, pádem a vibracemi výrazně nižší než u standardního mechanického disku. SSD disk se rovněž zahřívá na nižší teploty, má tichý provoz a nízkou spotřebu energie, což z něj činí ideální volbu pro všechny, kteří potřebují vyšší produktivitu při práci.

Přenosové rychlosti, které vás ohromí

Pro maximální výkon byl disk vybaven technologií TLC NAND Flash paměti a řídící jednotkou Phison S11, zásluhou čehož dosahuje rychlost čtení až 500 MB/s a umožňuje zápis s rychlostí až 320 MB/s, což představuje až 10krát vyšší hodnoty než při klasickém HDD disku. S tloušťkou 7 mm se vejde do většiny počítačů a je ideální pro úzké notebooky i systémy s omezeným dostupným prostorem.

Dostatečně velká kapacita

Vysokorychlostní SSD disk nabízí úložiště s kapacitou 120 GB, která dostatečně pokryje požadavky na úložný prostor. Poslouží k zálohování a ukládání všech vašich souborů, dat, fotografií, videí a hudby přímo v počítači. S jeho pomocí už nebude spouštění aplikací, přesouvání souborů a práce s daty trvat tak dlouho jako dříve.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita 120 GB
  • Velikost disku 2.5

Další vlastnosti

Značka: Kingston

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 140 mm
Výška: 5 mm
Hmotnost: 65 g
Hloubka: 110 mm

Obsah balení

Obsah balení: SSD

Datové uložiště

? Kapacita: 120 GB
Rozhraní disku: SATA III
Velikost disku: 2.5
Použití: interní

Ostatní

Kód produktu: 443187

Všechny parametry

Recenze Kingston A400 SATA 120GB, interní SSD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kingston A400 SATA 120GB, interní SSD