5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition pro PlayStation 4 pochází od českých vývojářů a je určena pro PC. Příběh hry se odehrává v Česku po smrti krále Karla IV. Začínáte jako syn vesnického kováře, Jindřicha, uprostřed občanské války. Při nájezdu žoldnéřské armády na vaši vesnici jen zázrakem uniknete smrti. Bez rodiny, domova či budoucnosti se ocitnete ve službě šlechtice Racka Kobyly, který projevuje odpor vůči této invazi. Zažijete cestu středověkým Českem v době nejistoty a nepokojů. Drsná situace vás donutí bojovat za budoucnost Čech. Hra ve verzi Royal Edition obsahuje rozšíření Poklady minulosti, Z popela, Milostné dobrodružství Jana Ptáčky, Band of Bastards a A Woman 's Lot.

Kingdom Come: Deliverance: 

Česko tvoří srdce Evropy. Je bohaté na kulturu, hrady a stříbro. Po smrti velmi oblíbeného krále Karla IV. se země dostává do temného období. Přichází válka, korupce a boje, které ničí klenoty Svaté říše římské na kusy. Korunu zdědil jeden z Karlových synů, naivní a sobecký Václav. Jeho poloviční bratr a král maďarský Zikmund vnímá Václava jako slabocha a vydává se do Čech. Na trůn bez panovníka zasedá Zikmund, který se zmocní bohatství Čech.

Uprostřed tohoto chaosu se objevíte vy jako Jindřich, syn kováře. Vaši vesnici zasáhnou vojska, jen o vlásek uniknete smrti a bezmocně se díváte jak vaši rodnou zem ničí. Bez domova, rodiny a budoucnosti se dostanete do služeb šlechtice Racka Kobyly, který projevuje odpor vůči invazi vojsk Zikmunda. Dostanete se do krvavého střetu a zuřivé občanské války. Drsný středověk vás naučí, jak žít v čase nejistot a nepokojů.

  • Obrovský a realisticky zpracovaný otevřený svět zobrazuje majestátní hrady, rušné vesnice i rozsáhlé pole a lesy. Navíc to vše v nádherné a špičkové grafice.
  • Úkoly můžete řešit různými způsoby a za každé vaše rozhodnutí ponesete následky. Zárukou je nelineární příběh plný napětí.
  • Bojujte zblízka, z dálky nebo ze zálohy. Naučte se ovládat dobové zbraně a jedinečné útočné i obranné kombinace, které vám pomohou přežít a dosyta si užít nelítostné a náročné boje.
  • Na začátku syn kováře, ale vaše schopnosti můžete zdokonalovat, získávat nové znalosti a naučit se novým schopnostem, zkrátka si vylepšujete svou postavu. Získejte skvělou zbroj a staňte se rytířem.
  • Svými činy sami určujete, jak na vás bude celý herní svět reagovat. Můžete bojovat, krást, svádět, vyhrožuje, přesvědčovat a uplácet. Můžete si vybrat cestu, jakou chcete.
  • Setkání se skutečnými historickými postavami na vlastní kůži zajisté potěší každého fanouška historie.

Přehled obsahu Royal Edition:

•    Poklady minulosti: Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné zbroje pro Jindřicha.

•    Z popela: V roli novopečeného šafáře se hráč musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Bude také moct vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo si zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit.

•    Milostná dobrodružství Jana Ptáčka: Jindřichův přítel Jan Ptáček se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se dalo čekat.

•    Band of Bastards: V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, které si Racek Kobyla najme, aby bránili jeho území. Jeho úkolem bude nejen žoldákům pomoct, ale také je pořádně postavit do latě.

•    A Woman’s Lot: Podrobnosti o čtvrtém chystaném DLC, ve kterém bude vystupovat Jindřichova blízká kamarádka Tereza, budou odhaleny později.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry RPG
Lokalizace česká

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Kingdom Come: Deliverance Royal Edition PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Oldřich

15. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno