Kidde 5CO detektor oxidu uhelnatého


  Detekce: oxid uhelnatý, Typ SMART produktu: doplněk, Oblast využítí: zabezpečení,


  Cena 749 Kč

  7,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  Popis produktu

  Detektor oxidu uhelnatého Kidde 5CO je vybaven prvním elektorochemickým senzorem druhé generace a deionizovaným vodním elektrolytem. Detektor provádí opakované měření každou sekundu. Překročení maximální úrovně CO je opticky indikováno červenou LED diodou a akustickým alarmem. Detektor disponuje tlačítky Test a Reset, která jsou schopna ověřování správného fungování zařízení. Stav senzoru, baterií a vnitřních obvodů je monitorován systémem automatického ovládacího zařízení. Díky speciální konstrukci je možné detektor umístit nejen na stěnu v místnosti, ale také na rovné povrchy, jako například na noční stolek.

  Bezbarvý plyn, bez chuti a zápachu

  Oxid uhelnatý je bezbarvý plyn bez chuti a zápachu, který vzniká při špatném spalování fosilních paliv, jako je uhlí, ropa, zemní plyn, LPG, uhlí a dřevo. Může být produkován špatně udržovanými nebo porouchanými palivy, které spalují spotřebiče určené k vytápění v domácnostech, jako: kotle, plynové spotřebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilační systémy nebo poškozené potrubí, určené pro odvod spalin.

  Elektorochemický senzor

  Detektor oxidu uhelnatého Kidde 5CO je vybaven prvním elektorochemickým senzorem druhé generace a deionizovaným vodním elektrolytem, který provádí testování každou sekundu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) a umožňuje jeho nepřetržité monitorování. Zdroj napájení jsou tři 1,5V alkalické baterie typu AA (jsou součástí balení).

  Opakované měření

  Detektor provádí opakované měření každou sekundu. Překročení maximální úrovně CO je opticky indikováno červenou LED diodou a akustickým alarmem. Díky speciální konstrukci je možné detektor umístit nejen na stěnu v místnosti, ale také na rovné povrchy, jako například na noční stolek.


  Test a Reset

  Detektor disponuje tlačítky Test a Reset, která jsou schopna ověřování správného fungování zařízení. Stav senzoru, baterií a vnitřních obvodů je monitorován systémem automatického ovládacího zařízení. V případě zjištění poruchy se spustí bezpečnostní signál.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Detekce oxid uhelnatý
  Typ SMART produktu doplněk
  Oblast využítí zabezpečení

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Kidde 5CO detektor oxidu uhelnatého

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno