KEYCO Air měřič kvality ovzduší

Většinu času trávíme v interiéru a naše životní prostředí ovlivňuje naše zdraví. Vysoká intenzita VOC (těkavých organických sloučenin) ve vzduchu vede k nebezpečnému znečištění ovzduší. Měřič kvality ovzduší Keyco Air poslouží k inteligentnímu monitorování kvality vzduchu v interiéru. Dokážete zjistit teplotu, vlhkost a stav ovzduší. Senzor spolupracuje s Wi-Fi připojením ke službě Cloud, bez měsíčních poplatků. Chraňte svou rodinu a zabraňte dlouhodobému vystavení VOC pomocí měřiče kvality ovzduší Keyco Air. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Sledujte změny ve vašem prostředí

Hodina, den, týden, měsíc, rok a více! Získejte přístup ke své historii měření a analyzujte dopad svých akcí na životní prostředí. Systém třístupňového světelného signálu ukazuje nedostatky a v případě nebezpečí zazní výstražný signál. Aplikace vám bude podávat tipy ke zlepšení podmínek vnitřního vzduchu. Procvičujte si dobré návyky pro zlepšení pohody.

Změřte klíčové parametry

Dostávejte upozornění, když dojde ke změnám kvality vzduchu, a postupujte podle doporučení, abyste vytvořili zdravější prostředí. Snadno konfigurovatelné nastavení, například jednotky (Celsia nebo Fahrenheita), datum a čas, název, interval protokolování, interval senzorů, alarmy, vás jistě potěší.

Snadné nastavení

Připojte měřič kvality ovzduší Keyco Air přímo do elektrické zásuvky a připojte se k vaší domácnosti nebo kanceláři pomocí Wi-Fi. Nevyžaduje se žádný rozbočovač nebo brána.

Domácí manažer

Aby se ochránilo zdraví vaší kuchyně a rodiny, aplikace odesílá varování prostřednictvím e-mailů/textových zpráv na více telefonů a e-mailů. Ihned se tak dozvíte, zda je váš domov zdravý, nebo není.

Vlastnosti

  • Bezdrátová komunikace: Bluetooth 4.0
  • Pracuje v pásmu: ISM 2,4 GHz bez licence pro BLE
  • VOC senzor: 0 ~ 1000 ppb
  • Senzor teploty / vlhkosti: -40 ~ 100 ℃, rozsah 0 ~ 100 %
  • Napájení: 100 ~ 240 V (5 W)
  • Zjištění zvýšené úrovně plynů: metan, vodík, formaldehyd, toluen, xylen, chloroxylenol, 1-methyl-4-isothiazolin-3-on, aceton, ethanol, isopren, amoniak, toluidin, uretan, acenic, fenol, butan, DDT, vinylchlorid, formaldehyd, oxid dusičitý a další.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Detekce teploty
  • Typ SMART produktu meteostanice
  • Oblast využítí vytápění

Další vlastnosti

Značka: Keyco
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 4 cm
Hmotnosť: 50 g
Výška: 4 cm
Hloubka: 8 cm

Obsah balení

Obsah balení: Keyco Air
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Funkce

Detekce: teploty

Další parametry

Technologie: Bluetooth
Typ SMART produktu: meteostanice
Oblast využítí: vytápění

Ostatní

Kód produktu: 5C86C10B81FA

Všechny parametry

Recenze KEYCO Air měřič kvality ovzduší

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k KEYCO Air měřič kvality ovzduší