Kenwood M-720DAB stříbrný


Mini/mikrosystém, Smart: Ne, Barva stříbrná, Typ média: USB, CD, CD-RW, CD-R, RMS výkon: 50 W, Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, AirPlay: Ne, Podporované pásma: FM, DAB +, FM rádio: Ano, DAB: Ano, RDS: Ano, 40 stanic v paměti, Kazetový přehrávač: Ne, USB port: Ano, AUX vstup: Ano, Čtečka paměťových karet: Ne, Ethernet/LAN připojení: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne. Více info


Cena 5 789 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 58 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní Hi-Fi systém Kenwood M-720DAB ve stříbrné barvě s předním panelem z broušeného kovu je vybaven množstvím moderních funkcí, které vám zpříjemní chvíle oddechu poslechem oblíbené hudby. Tu můžete přehrávat z CD, CD-R, CD-RW disků nebo prostřednictvím USB portu, případně bezdrátově streamovat z telefonu či tabletu pomocí technologie Bluetooth 4.2. Oblíbenou rozhlasovou stanici naladíte díky DAB+ a FM tuneru s možností předvolby až 40 stanic (20 FM + 20 DAB+). S funkcí ekvalizéru si nastavíte 5 předvoleb přehrávání (Pop / Flat / Rock / Classic / Jazz) a dvojice reproduktorů se postará o fantastický zvuk s výkonem 2× 25 W. Na přehledném 7znakovém LCD displeji se zobrazí všechny důležité informace a pohodlné ovládání zajistí praktický IR ovladač.

Kenwood M-720DAB

Kompaktní Hi-Fi systém M-720DAB kombinuje klasický elegantní design s moderními funkcemi. Umožňuje příjem DAB + a FM vysílání s možností uložení až 40 předvoleb (20 FM + 20 DAB), jakož i bezdrátové streamování playlistů z mobilu či tabletu prostřednictvím technologie Bluetooth 4.2 s dosahem 10 m. Zabudovaný CD přehrávač umožní přehrávání sbírky CD i vypalovaných CD-R i CD-RW disků, vestavěné rozhraní USB poslouží pro připojení USB klíče, obsahující digitální hudby ve formátu MP3 a nechybí ani zvukový vstup AUX pro přehrávání hudby přímo z přenosného přehrávače médií. Digitální ovládání zvuku nabízí na výběr z 5 přednastavených režimů ekvalizéru (Flat, Classic, Jazz, Rock, Pop). Pomocí těchto režimů lze ovládat zabarvení zvuku pro různé hudební styly.

Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní Hi-Fi systém

  • DAB+ a FM tuner s RDS

  • Bluetooth 4.2

  • Výkon 2× 25 W

  • Programovatelný CD přehrávač

  • Ekvalizér s pěti předvolbami

  • USB vstup, AUX

  • IR ovladač s ovládáním všech nastavení

  • USB přehrávání (MP3)

  • Přední panel z broušeného kovu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
RMS výkon 50 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový
DAB Ano
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kenwood M-720DAB stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno