Kenwood KMM-125 RGB

Autorádio Kenwood KMM-125 RGB disponuje velkým 13-místným displejem s variabilním podsvícením tlačítek. Hudbu přehrává z FM/AM rádia s možností uložení až 24 stanic. Disponuje moderními funkcemi, jako automatické ladění a ukládání do paměti, RDS, Radio Text Plus či rozeznání vysílání dopravních informací. Dostupný je i AUX vstup a USB port, který podporuje připojení s Android smartphony, a tím zpřístupňuje mnohé funkce přehrávání hudby z telefonu. Z USB klíčů je možné přehrávat formáty MP3, WMA, WAV a FLAC. Maximální výkon je 4 x 50 W. Možné je také připojit subwoofer či externí reproduktory. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 6 %

Zvažte i tento produkt

Kenwood KDC-130UR

Kenwood KDC-130UR

1 889 Kč

K odeslání

Autorádio Kenwood KDC-130UR disponuje velkým 13-místným displejem s červeným podsvícením tlačítek. Hudbu přehrává z FM / AM rádia s mnoha moderními funkcemi, jako automatickým laděním a ukládáním do…

 • Bluetooth: Ne
 • USB port: Ano
 • Zvukové formáty: mp3, wma, wav, flac

Zobrazit produkt

Popis produktu

Prakticky dostupné technologie

Autorádio disponuje klasickou konstrukcí s odnímatelným předním panelem. Na něm je nejvýraznější 13-místný LCD displej, který obklopují tlačítka s nastavitelnou barvou podsvícení. Jas lze nastavit až v 32 krocích. Jelikož nedisponuje CD mechanikou, tělo je krátké, díky čemuž je možné zmenšit montážní hloubku. Je vybaven Mitsumi 16 pin konektorem pro připojení k autu, ISO konektorem a dvěma páry CINCH výstupů. K provozu potřebuje napětí 14,4 V. Maximální spotřeba proudu je 10 A. V zařízení je možné nastavit časovač vypnutí a předejít tím vybíjení baterie.

Hudba pohodlně i z mobilu

KMM-125 disponuje mnoha možnostmi přehrávání hudby. Samozřejmostí je FM/AM digitální tuner. Do paměti si můžete uložit až 24 frekvencí. Podporovány jsou funkce RDS a Radio Text Plus, díky kterým vidíte název naladěné stanice a programu na displeji. Rádio dokáže stanice při prvním použití samy najít, vybrat frekvenci s nejsilnějším signálem a následně všechny uložit do paměti, takže se nemusíte starat o zdlouhavé ladění. Možné je také zapnout rozeznávání vysílání dopravních informací a autorádio vás na něj automaticky upozorní přidáním hlasitosti. Moderním zařízením ho však dělají možnosti připojení USB 2.0 klíče, AUX vstup a přehrávání z Android zařízení. USB konektor podporuje připojení rozbočovače a přepínání mezi více zdroji dat. Podporovány jsou nejen MP3 a WMA formáty, ale i bezeztrátové WAV či FLAC. Vyplatí se také stáhnout si aplikaci Kenwood music control do telefonu, která po jeho připojení do USB vstupu usnadňuje přehrávání hudby a podporuje několik smart funkcí. Díky tomu už nebudete muset svou hudbu stahovat, zda kopírovat přes různá zařízení a vychutnáte si ji v pohodě i přes svůj mobil.

Jednoduché a přitom nabité funkcemi

Autorádio po připojení čtyř reproduktorů dosahuje maximální výkon 200 Wattů. Díky pro-outu z CINCH konektorů a zabudovanému low-pass filtru lze připojit i subwoofer. Zvukové vlastnosti můžete měnit pomocí 8 přednastavených ekvalizací či funkcí Bass Boost, která navyšuje basové frekvence v pěti úrovních. Zajímavou vymožeností je také Drive EQ, což je speciální funkce ekvalizace, která zesílí určité frekvence tak, aby překryly hluk jízdy. A k maximální spokojenosti z používání Kenwood KMM-125 při cestování je také podporovány OEM ovládání tlačítky na volantu, díky čemuž máte nejpotřebnější funkce pod rukama.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ne
 • USB port Ano
 • Zvukové formáty flac, mp3, wma, wav
 • Slot pro paměťovou kartu Ne
 • DVD mechanika Ne
 • Celkový výkon 200 W
 • AUX vstup Ano
 • DAB Ne
 • Velikost 1 din
 • CD mechanika Ne
 • Dálkové ovládání Ne
 • Odnímatelný panel Ano

Další vlastnosti

Značka: Kenwood electronics
Celkový výkon: 200 W
Velikost: 1 din
Odnímatelný panel: Ano

Konektivita

? Bluetooth: Ne
USB port: Ano
Linkový výstup: Ano
AUX vstup: Ano
Výstup pro subwoofer: Ano

Multimédia

Zvukové formáty: wav, wma, mp3, flac

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
DAB: Ne
RDS: Ano
Počet předvoleb: 24

Mechanika a disk

DVD mechanika: Ne
CD mechanika: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Ostatní

Kód produktu: KMM-125

Všechny parametry

Recenze Kenwood KMM-125 RGB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kenwood KMM-125 RGB