Kenwood KHC29.POSI Prospero+

 • Výprodej

Kuchyňský robot, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 6, Pulzní spínač, Způsob pohonu: elektromotor, Materiál nádoby: nerez, Objem: 4,3 l, Počet nástavců: 8, Hmotnost: 4,5 kg. Více info


Cena 4 498 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kenwood KHC29.POSI Prospero+ je variabilní kompaktní kuchyňský robot s nekompromisním výkonem 1 000 W a bohatým příslušenstvím, které nabízí víceúčelové využití. Kompaktní a ergonomický tvar nezabere mnoho místa v kuchyni a zvládne i náročnější kuchařské výzvy. S variabilní rychlostí a pulzní funkcí máte kompletní přípravu vždy pod kontrolou. Velká pracovní mísa umožní připravit chutné jídlo až pro 6 lidí. Kromě hnětacího háku, balonové metly a metly ve tvaru K najdete v příslušenství i 1,2l skleněný mixér, 1,4l food processor s 3 strouhacími disky a lis na citrusy, odstředivý odšťavňovač a mlýnek na maso.

Kuchyňský robot Kenwood KHC29.POSI Prospero+

 • Extrémně výkonný motor
 • Tři výstupy rychlosti pro maximální využití
 • Planetární systém míchání
 • Variabilní ovládání rychlosti
 • Nadčasový britský design

Pohodlí a kontrola práce

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

Pracovní mísa 4,3 l

Robot je vybaven praktickou nerezovou mísou o objemu 4,3 l. Použití většího množství surovin už tak nikdy nebude problém. Mísa je vyrobena z nerezové oceli a lehce se s ní manipuluje. Umožňuje přípravu jídel pro celou rodinu nebo partu přátel. Její objem je dostatečně velký pro ušlehání 10 bílků najednou nebo hnětení téměř 1,5 kg lehčího těsta, nebo 900 g hutného těsta.

Kulinářská dokonalost na dosah ruky s 3 metlami

K Metla si poradí s přípravou piškotového těsta nebo těsta na sušenky, cukrovinky, bublaninu či třeba těstoviny. Dále s různými druhy náplní a nádivek, pyré a mnoha jiných pokrmů. Šlehací metla je nepřekonatelná při šlehání smetany, přípravě sněhových pusinek, suflé, lehkých těst, omáček nebo majonézy. Provzdušňuje hmotu a dodává jí lehkou nadýchanou konzistenci. Šlehá rovnoměrně, nezávisle na množství surovin. Hnětací hák rychle a účinně hněte těsto, např. na domácí chléb, těstoviny, pizzu nebo koblihy. Nový tvar šlehací metly a spirálového háku zajišťuje perfektní výsledky a předchází přílišnému nabývání těsta během hnětení.

Výkon až 1000 W v kompaktní formě

Díky výkonnému 1000W motoru je kuchyňský robot jednoduchý a všestranný přístroj. Sada nástavců a praktické funkce, jako je 6 nastavení rychlostí, pulzní funkce a 3 druhy výstupů, umožňují připravit bohatý repertoár jídel a dezertů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 6
Příkon 1000 W
Pulzní spínač Ano
Ochrana proti přetížení Ano

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Kenwood KHC29.POSI Prospero+

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslav

24. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Vypadá že by mohl něco vydržet
 • Bohaté příslušenství
 • Zatím nic

ZUZANA

27. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • je skvělý na domácí používání, skladný, hezky vypadá,jsme s ním spokojeni.

Jitka

20. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Spolehlivost