Kenwood KDC-172Y

Autorádio Kenwood KDC-172Y disponuje velkým, dvouřádkovým 13-místným displejem se zeleným podsvícením tlačítek. Hudbu přehrává z FM/AM rádia. Autorádio má mnoho moderních funkcí: automatické ladění a ukládání do paměti, RDS s Radio Text Plus či rozeznání vysílání dopravních informací. Dostupný je i AUX vstup a USB port, který podporuje připojení s Android smartphony a tím zpřístupňuje mnohé funkce přehrávače z telefonu. Samozřejmostí je také CD mechanika. Přes USB slot je možné přehrávat formáty MP3, WMA, WAV a FLAC nebo nabíjet telefon. Maximální výkon je 4x 50 W. Možné je také připojit subwoofer. Zajímavou funkcí je Drive EQ, která přizpůsobí hlasitost jistých frekvencí hudby tak, aby překryly hluk jízdy auta. V balení se nachází i dálkové ovládání. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Prakticky dostupné technologie

Autorádio Kenwood KDC-172Y disponuje klasickou konstrukcí s odnímatelným předním panelem. Na něm je nejvýraznější 13-místný dvouřádkový LCD displej, který obklopují tlačítka s nastavitelnou barvou podsvícení. Tlačítka a displej díky Emotion Illumination efektu interagují na Vaše doteky světelnými efekty, které ozvláštňují vizuál palubní desky. Jas lze nastavit až v 32 stupních. Zezadu je vybaven Mitsumi 16 pin konektorem pro připojení k autu, ISO konektorem a dvěma páry CINCH výstupů. K provozu potřebuje napětí 14,4 V. Maximální spotřeba proudu je 10 A. V zařízení je možné nastavit časovač vypnutí a předejít tím vybití autobaterie.

 

KDC-120UR 3

Hudba pohodlně i z mobilu

Autorádio KDC-172Y disponuje mnoha možnostmi přehrávání hudby. Samozřejmostí je FM/AM digitální tuner. Do paměti můžete uložit až 24 frekvencí. Podporovány jsou funkce RDS a Radio Text Plus, díky kterým vidíte název naladěné stanice a programu na displeji. Rádio dokáže stanice při prvním použití samo najít, vybrat frekvenci s nejsilnějším signálem a následně všechny uložit do paměti, takže se nemusíte starat o zdlouhavé ladění. Možné je také zapnout rozeznávání vysílání dopravních informací a autorádio Vás na něj automaticky upozorní přidáním hlasitosti. Kromě rádia je vestavěná také CD-R/RW mechanika. Moderním zařízením ho však dělají možnosti připojení USB 2.0 klíče, AUX vstup a přehrávání z Android zařízení. USB konektor podporuje připojení rozbočovače a přepínání mezi více zdroji dat. Podporovány jsou nejen MP3 a WMA formáty, ale i bezeztrátové WAV či FLAC. Vyplatí se také stáhnout si aplikaci Kenwood music control do telefonu, která po jeho připojení do USB vstupu usnadňuje přehrávání hudby a podporuje několik smart funkcí. Díky tomu už nebudete muset svou hudbu stahovat nebo kopírovat přes různá zařízení a vychutnáte si ji v pohodě i přes svůj mobil.

 

Jednoduché a přitom nabité funkcemi

Autorádio po připojení čtyř reproduktorů dosahuje maximálního výkonu 200 Wattů. Díky pro-outu ze dvou dvojic CINCH konektorů a zabudovanému low-pass filtru lze připojit i subwoofer. Zvukové vlastnosti můžete měnit pomocí 8 přednastavených ekvalizací či funkce Bass Boost, která navyšuje basové frekvence v pěti úrovních. Zajímavou vymožeností je také Drive EQ, což je speciální funkce ekvalizace, která zesílí určité frekvence tak, aby překryly hluk jízdy. A k maximální spokojenosti z používání Kenwood KDC-172Y při cestování dopomůže podpora OEM ovládání tlačítky na volantu, díky čemuž máte nejpotřebnější funkce pod rukama. Bonusem je přibaleno dálkové ovládání, které umožňuje přístup k funkcím i od zadních sedadel.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ne
 • USB port Ano
 • Zvukové formáty flac, mp3, wma, wav
 • Slot pro paměťovou kartu Ne
 • DVD mechanika Ne
 • Celkový výkon 100 W
 • AUX vstup Ano
 • DAB Ne
 • Velikost 1 din
 • CD mechanika Ano
 • Dálkové ovládání Ano
 • Odnímatelný panel Ano

Další vlastnosti

Značka: Kenwood electronics
Celkový výkon: 100 W
Velikost: 1 din
Odnímatelný panel: Ano

Konektivita

? Bluetooth: Ne
USB port: Ano
Linkový výstup: Ano
AUX vstup: Ano
Výstup pro subwoofer: Ano

Multimédia

Zvukové formáty: wav, wma, mp3, flac

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
DAB: Ne
RDS: Ano
Počet předvoleb: 24

Mechanika a disk

DVD mechanika: Ne
CD mechanika: Ano

Funkce

Ekvalizér: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Ostatní

Kód produktu: KDC-172Y

Všechny parametry

Recenze Kenwood KDC-172Y

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavel, 04.8.2020

Příslušenství k Kenwood KDC-172Y