Kenwood KDC-130UG

  • Výprodej

Autorádio, 1 din, Celkový výkon: 200 W, Podporované pásma: FM, AM, RDS, 24 předvoleb, CD mechanika, USB port, AUX vstup, Výstup pro subwoofer, Linkový výstup, LCD displej, Odnímatelný panel, Ekvalizér. Více info


Cena 2 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autorádio Kenwood KDC-130UG disponuje velkým 13místným displejem se zeleným podsvícením tlačítek. Hudbu přehrává z FM/AM rádia s mnoha moderními funkcemi, jako automatickým laděním a ukládáním do paměti, RDS, Radio Text Plus či rozeznání vysílání dopravních informací. Dostupný je i AUX vstup a USB port, který podporuje připojení s Android chytrými telefony, a tím zpřístupňuje mnohé funkce přehrávače z telefonu. Samozřejmostí je také CD mechanika. Přes USB slot můžete přehrávat formáty MP3, WMA, WAV a FLAC nebo nabíjet telefon. Maximální výkon je 4× 50 W. Můžete také připojit subwoofer. Zajímavou funkcí je Drive EQ, která přizpůsobí hlasitost jistých frekvencí hudby tak, aby překryly hluk jízdy auta.

Prakticky dostupné technologie

Autorádio disponuje klasickou konstrukcí s odnímatelným předním panelem. Na něm je nejvýraznější 13místný LCD displej, který obklopují tlačítka se zelenou barvou podsvícení. Jas umíte nastavit až v 32 krocích. Jelikož nedisponuje CD mechanikou, tělo je krátké, díky čemuž můžete zmenšit montážní hloubku. Autorádio je vybaveno Mitsumi 16pin konektorem pro připojení k autu, ISO konektorem a párem cinch výstupů. K provozu potřebuje napětí 14,4 V. Maximální spotřeba proudu je 10 A. V zařízení můžete nastavit časovač vypnutí a předejít tím vybíjení baterie.

Hudba pohodlně i z mobilu

KDC-130UG disponuje mnoha možnostmi přehrávání hudby. Samozřejmostí je FM/AM digitální tuner. Do paměti si můžete uložit až 24 frekvencí. Podporovány jsou funkce RDS a Radio Text Plus, díky kterým vidíte název naladěné stanice a programu na displeji. Rádio dokáže stanice při prvním použití samo najít, vybrat frekvenci s nejsilnějším signálem a následně všechny uložit do paměti, takže se nemusíte starat o zdlouhavé ladění. Můžete také zapnout rozeznávání vysílání dopravních informací a autorádio vás na něj automaticky upozorní přidáním hlasitosti. Kromě rádia je vestavěná také CD-R/RW mechanika. Moderním zařízením jej však dělají možnosti připojení USB 2.0 klíče, AUX vstup a přehrávání z Android zařízení. USB konektor podporuje připojení rozbočovače a přepínání mezi více zdroji dat. Podporovány jsou nejen MP3 a WMA formáty, ale i bezeztrátové WAV či FLAC. Vyplatí se také stáhnout si aplikaci Kenwood music control do telefonu, která po jeho připojení do USB vstupu usnadňuje přehrávání hudby a podporuje několik chytrých funkcí. Díky tomu už nebudete muset svou hudbu stahovat nebo kopírovat přes různá zařízení a vychutnáte si ji v pohodě i přes svůj mobil.

Jednoduché a přitom nabité funkcemi

Autorádio po připojení čtyř reproduktorů dosahuje maximální výkon 200 W. Díky Pro-outu z cinch konektorů a zabudovanému Low-pass filtru umíte připojit i subwoofer. Zvukové vlastnosti můžete měnit pomocí 8 přednastavených ekvalizací či funkcí Bass Boost, která navyšuje basové frekvence v pěti úrovních. Zajímavou vymožeností je také Drive EQ, což je speciální funkce ekvalizace, která zesílí určité frekvence tak, aby překryly hluk jízdy. A k maximální spokojenosti z používání Kenwood KDC-130UG při cestování je také podporovány OEM ovládání tlačítky na volantu, díky čemuž máte nejpotřebnější funkce pod rukama.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
USB port Ano
Zvukové formáty flac, mp3, wma, wav
Slot pro paměťovou kartu Ne
DVD mechanika Ne
Celkový výkon 200 W
AUX vstup Ano
DAB Ne
Velikost 1 din
CD mechanika Ano
Dálkové ovládání Ne
Odnímateľný panel Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kenwood KDC-130UG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi