Kenwood DRV-A301W

Autokamera, Rozlišení: 2,13 Mpx, Úhel záběru: 136", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,7", Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, MP4, Zabudovaná baterie: Ne, Vestavěný mikrofon: Ano, G-Shock senzor: Ano, Fotorežim: Ano, Parkovací režim: Ano, Wi-Fi: Ano, GPS: Ano. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktická autokamera Kenwood DRV-A301W disponuje 2,7" LCD barevným displejem s Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů a snímačem CMOS s optickou f/1.8 a úhlem záběru 136°. Kamera podporuje paměťové karty microSDHC/SDXC s maximální kapacitou 256 GB. Samozřejmostí je podpora HDR, integrovaný 3osý G-senzor, parkovací režim, GPS a Wi-Fi pro App Link. Kamera do auta se vyznačuje kompaktními rozměry a nízkou hmotností jen 82 gramů. Instalace probíhá pomocí magnetického držáku. Ve výbavě port mini USB-B a 2,5mm jack.

Moderní technologie HDR

Co nepochybně oceníte je moderní HDR technologie (High Dynamic Range), která eliminuje tmavé a světlé scény, zárukou čehož je jasný obraz i ve zhoršených světelných podmínkách. Kamera si tak hravě poradí s pouličním osvětlením či osvětlením v tunelu.

 

Aplikace pro telefon Kenwood Dash Cam Manager

Aplikace Kenwood Dash Cam Manager je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS a vyznačuje se intuitivním ovládáním, čímž vám umožňuje měnit nastavení kamery nebo si prohlížet už natočená videa. Sledovat také můžete zobrazení v reálném čase. Po stažení videozáznamů do vašeho telefonu můžete zkontrolovat záznam i na Google Maps nebo zobrazit informace o rychlosti a přetížení.

 

Videa ve Full HD rozlišení a magnetický držák

Kenwood DRV-A301W v moderním provedení je kompaktní kamera do auta s rozměry 92 × 46 × 37 mm a hmotností jen 82 gramů. Je vybavena barevným 2,7" displejem. Kamera nahrává videa ve vysokém Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů při rychlosti 30 sn/s. Pro pohodlné používání najdete v balení 2 ks držáků. Jeden nalepovací, pro dlouhodobější a zároveň stabilnější montáž, a druhý s přísavkou.

 

Parkovací režim proti vandalismu

Autokamera je užitečným společníkem i díky parkovacímu režimu. Ten se aktivuje, když je vaše vozidlo zaparkováno a vypnuto. V případě, že je automobil vystaven kolizi nebo jinému nárazemu, spustí se automatické nahrávání a zaznamená se video s délkou 30 sekund.

 

3osý G-senzor a GPS přijímač

Nechybí také 3osý G-senzor s nastavitelnou citlivostí, který detekuje síly působící na váš automobil, a pokud překročí určitou hranici, kamera záznam automaticky uzamkne. Samozřejmostí je vestavěný GPS přijímač, který doplní údaje o poloze a rychlosti.

 

Úhel záběru 136°

Pro kvalitní záběry disponuje snímačem CMOS s optikou f/1.8. Úhel záběru je 136°, zásluhou čehož dokáže zachytit široké množství detailů. Videa je možné ukládat na paměťovou kartu microSDHC/SDXC s maximální kapacitou 256 GB.

Obsah balení: 2× držák, napájecí kabel, USB kabel, 16GB microSDHC karta.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.7 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2.13 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 136 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kenwood DRV-A301W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno