Kenwood DDX-318BT

8 190 Kč ? Ušetříte 15 % 6 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Autorádio Kenwood DDX-318BT disponuje velkou 6,2" dotykovou VGA obrazovkou. Díky ní jsou možnosti autorádia posunuty na vyšší úroveň. Hudbu přehrává z FM/AM rádia. Autorádio má mnoho moderních funkcí: automatické ladění a ukládání do paměti, RDS s Radio Text Plus či rozeznání vysílání dopravních informací. Ve vrchní části zařízení se nachází štěrbina DVD mechaniky. Dostupný je i AUX vstup a USB port, který podporuje připojení s Android a Apple zařízeními, tím zpřístupňuje mnohé funkce ovládání telefonu. K bezdrátovému přenosu hudby slouží Bluetooth 3.0. Přes USB slot je možné přehrávat formáty MP3, WMA, AAC, WAV a FLAC nebo nabíjet telefon. Z videí na obrazovce přehrajete formáty MPEG-1/2 a DivX. Maximální výkon je 4x 50 W. možné je také připojit subwoofer. Zajímavou funkcí je Drive EQ, která přizpůsobí hlasitost jistých frekvencí hudby tak, aby překryly hluk jízdy auta. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 15 %

Popis produktu

Prakticky dostupné technologie

Autorádio Kenwood DDX-318BT disponuje konstrukcí, na níž je nejvýraznější dotykový 6,3" LCD displej s rozlišením VGA (800x480p). Jeho jas a zobrazovací vlastosti lze přizpůsobit, disponuje mnoha režimy. Také je možné si nastavit pozorovací úhel. Pokud má Vaše auto namontovanou kameru, může vám autorádio pomoci s parkováním zobrazením obrazu z kamery s trajektorií. Rádio je zezadu vybavené Mitsumi 16 pin konektorem pro připojení k autu, ISO konektorem, třemi páry CINCH výstupů pro audio a A/V výstup pro sledování filmů. K provozu potřebuje napětí 14,4 V . Maximální spotřeba proudu je 10 A. V zařízení je možné nastavit časovač vypnutí a předejít tím vybití autobaterie. Rádio lze dokonce využívat i jako zdroj energie pro nabíjení telefonu přes USB konektor. Díky funkci handsfree bude telefonování hned příjemnější. Možné je i využívat hlasového asistenta vašeho smartphonu.
 

5

Hudba pohodlně i z mobilu

Autorádio DDX-318BT disponuje mnoha možnostmi přehrávání hudby. Samozřejmostí je FM/AM digitální tuner. Do paměti si můžete uložit až 15 FM a 5 AM frekvencí. Podporovány jsou funkce RDS a Radio Text Plus, díky kterým vidíte název naladěné stanice a programu na displeji. Rádio dokáže stanice při prvním použití samy najít, vybrat frekvenci s nejsilnějším signálem a následně všechny uložit do paměti, takže se nemusíte starat o zdlouhavé ladění. Možné je také zapnout rozeznávání vysílání dopravních informací a autorádio Vás na něj automaticky upozorní přidáním hlasitosti. K dispozici je také mechanika k přehrávání DVD, VCD, CD-R/RW disků. Z videoformátů jsou podporovány MPEG1, MPEG2 a DivX, možné je také prohlížet JPEG fotografie. Moderním zařízením ho však dělají možnosti připojení USB 2.0 klíče, AUX vstup, nativní podpora Android a Apple (iPod a iPhone) zařízení. USB konektor podporuje připojení rozbočovače a přepínání mezi více zdroji dat. Podporovány jsou nejen MP3, WMA a AAC formáty, ale i bezeztrátové WAV či FLAC až do rozlišení 96kHz/24bit. Konektivita díky technologii Bluetooth 3.0 vás také potěší, spárování s vaším chytrým telefonem nebylo nikdy jednodušší, autorádio dokáže dokonce interagovat s aplikací Spotify. Podporovány jsou vysoce kvalitní kodeky SBC a AAC. Možné je také připojit až dvě zařízení najednou a přepínat mezi nimi. Rádio se dokáže připojit k Vašemu smartphonu a ovládat mnohé jeho funkce i mimo přehrávání hudby. Díky tomu ho nemusíte během jízdy brát do ruky a máte přístup ke všemu potřebnému.

Jednoduché a přitom nabité funkcemi

Autorádio po připojení čtyř reproduktorů dosahuje maximálního výkonu 200 Wattů. Díky pre-outu ze tří párů CINCH konektorů a zabudovanému low-pass filtru lze připojit i stereo subwoofery do zvláštních výstupů. Zvukové vlastnosti můžete měnit pomocí 8 přednastavených ekvalizací či funkce Bass Boost, která navyšuje basové frekvence v pěti úrovních. Zajímavou vymožeností je také Drive EQ, což je speciální funkce ekvalizace, která zesílí určité frekvence tak, aby překryly hluk jízdy. A k maximální spokojenosti z používání Kenwood DDX-318B při cestování dopomůže podpora OEM ovládání tlačítky na volantu, díky čemuž máte nejpotřebnější funkce pod rukama. Bonusem je drátový handsfree mikrofon s délkou kabelu 3 metry.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • USB port Ano
  • GPS Ne
  • Celkový výkon 100 W
  • AUX vstup Ano
  • Velikost 2 din

Další vlastnosti

Značka: Kenwood electronics
Celkový výkon: 100 W
Velikost: 2 din
Odnímatelný panel: Ne

Konektivita

? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
RCA video vstup: Ne
Linkový výstup: Ano
AUX vstup: Ano
Výstup pro subwoofer: Ano

Multimédia

Podporované video formáty: M-JPEG, MPEG1, MPEG2, DivX
Zvukové formáty: wav, flac, wma, mp3

Funkce

? GPS: Ne
Ekvalizér: Ano

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
? Typ displeje: WVGA

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: AM, FM
DAB: Ne
RDS: Ano
Počet předvoleb: 20

Mechanika a disk

DVD mechanika: Ano
CD mechanika: Ano

Další parametry

Vstup pro parkovací kameru: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Ostatní

Kód produktu: DDX-318BT

Všechny parametry

Recenze Kenwood DDX-318BT

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kenwood DDX-318BT