Kenwood BLX50 kMix

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Kenwood BLX 50

Přinášíme vám stolní mixér Kenwood BLX 50, který se jistě rychle stane vašim oblíbeným společníkem a hlavně pomocníkem ve vaší kuchyni. Mixér má velice zajímavý design a hlavně je vyroben tak, aby jeho používání bylo pohodlné pro praváky i pro leváky.

Vzhled

Nádoba má objem 1,6 litrů a je vyrobena z vysoce odolného rýhovaného skla. Mixér je vyroben z vysoce kvalitního litého hliníku. Z kovu je také vyrobeno víko mixéru. Čištění přístroje vám usnadní vyjímatelné nerezové nože. Povrch kMix Blender je lakovaný a je v bílé barvě. Přístroj působí velice jemně a čistě, dokonale doplní každou kuchyň a rozhodně nebude jejím rušivým elementem. Tělo přístroje je ergonomické. Příslušenství se může mýt v myčce. Rozměry sú: výška 19,5 cm x šířka 21,6 cm x hloubka 30,2 cm.

Další údaje

Mixér má výkon 800 W. Využít můžete přednastavené programy. Vybrat si můžete programy na mixování nápojů, dresinků, polévek a drcení ledu. K dispozici je taky tlačítko pulse. Velkou výhodou jsou protiskluzové nohy, díky kterým bude přístroj vysoce stabilní v jakémkoliv prostředí na jakémkoliv povrchu. Pro šňůru je připravený úložný prostor, nebude se vám tak nikde plést. Pro přípravu pokrmů můžete využít 4 rychlosti a vždy tak dojít k požadovanému výsledku.

Práce s mixérem

Samotná práce s mixérem nebude vůbec náročná. Stačí vyndat víčko z nádoby a vložit do ní konkrétní přísady. Výhodu je to, že na skleněné nádobě máte odměrku. Zavřete víčko a pomocí ovládacího kolečka nastavíte požadovanou funkci. Ve spodní části mixéru jsou dvě tlačítka, jedno slouží k celkovému zapnutí a vypnutí přístroje a druhé je tlačítko Pulse. Manipulace s mixérem bude velice jednoduchá, váží pouze 4,5 kg. Nebudete mít problém ho přemístit z místa na místo.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 1,6 L
  • Počet rychlostí 4
  • Příkon 800 W
  • Pulzní spínač Ano

Další vlastnosti

Značka: Kenwood
Objem: 1,6 L
Počet rychlostí: 4
Pulzní spínač: Ano
Vyjímatelná miska: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 21,6 cm
Hmotnost: 4526 g
Výška: 39,4 cm
Hloubka: 19,5 cm

Energetické údaje

Příkon: 800 W

Funkce

Smoothie: Ano
Drcení ledu: Ano

Ostatní

Kód produktu: BLX50

Všechny parametry

Recenze Kenwood BLX50 kMix

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kenwood BLX50 kMix