Kenwood BLM802WH

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Smoothie mixér Kenwood BLM802WH disponuje technologií čepele Multizone TM. Kenwood BLM802WH nabízí na výběr až 6 přednastavených funkcí mixování. Mixér Kenwood BLM802WH je vybaven sklem, odolným proti tepelným šokům, které umožňuje míchání velmi horkých a velmi studených tekutin zároveň bez nejmenších obav. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Catler VB 8010

Vysokorychlostní vakuový mixér Catler VB 8010 nabízí mixování, které je mnohem šetrnější, potraviny si déle udrží původní chuť i vzhled a vydrží déle čerstvé. Tento způsob mixování udržuje barvu i…

 • Objem: 1,5 L
 • Počet rychlostí: 10

Zobrazit produkt

Popis produktu

Kenwood BLM802WH

 • Výkon: 1400 W
 • MultiZoneTM Blade Technology
 • Objem skleněné nádoby: 1,6 L
 • Ultra odolné sklo proti teplotním trhlinám
 • 6 přednastavených programů (polévky, nápoje, drcení ledu, jemné krájení, hrubé krájení, auto / oplachování)
 • Míchací tyčinka

MultiZoneTM Blade Technology

Smoothie mixér Kenwood BLM802WH disponuje 5 speciálními noži vyrobených z odolné nerezové oceli. Nože mixéru Kenwood BLM802WH jsou rozmístěny ve třech vrstvách a oddělené dvěma distančními podložkami. MultiZoneTM Blade Technology vytváří tedy dostatek prostoru pro zachycení všech surovin. MultiZoneTM Blade Technology mixéru Kenwood BLM802WH zaručí vždy ty nejlepší výsledky při mixování surovin různých konzistencí.

6 přednastavených programů

Smoothie mixér Kenwood BLM802WH nabízí na výběr až 6 přednastavených programů mixování. Každý program má individuálně přizpůsoben počet otáček a délku programu. Smoothie program zajišťuje dokonale jemné smoothie za neskutečných 60 sekund. Mixér Kenwood BLM802WH dokáže mixovat polévky jen za 30 sekund a také, pokud si usmyslíte, že máte chuť na osvěžující ledovou tříšť, mixér dokáže i toto. Program na jemné sekání napomáhá rozsekat i tvrdší suroviny včetně kávových zrn či semínek na jemné kousky. Mixér také nabízí na výběr program na hrubé sekání a nakonec i automatické opláchnutí.

Spojení 3 vlastností v jednom

Smoothie mixér Kenwood BLM802WH má tři hlavní vlastnosti, čímž jsou síla, výkon a všestrannost. Tuto kombinaci vlastností zabezpečuje výkonný 1400 W motor spolu s technologií nožů MultiZoneTM Blade a 6 speciálními programy (polévky, nápoje, drcení ledu, jemné krájení, hrubé krájení, auto / oplachování). Mixér Kenwood BLM802WH také disponuje precizním ovládáním rychlosti s různě nastavitelnou rychlostí a pulsem. Džbán ThermoResist má kapacitu až 1,6 l a je odolný vůči teplotním šokům, a tím umožňuje míchání velmi horkých a velmi studených tekutin zároveň bez nejmenších obav. Perfektním pomocníkem je míchací tyčinka, která napomáhá lepšímu promíchání surovin.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Objem 1,6 L
 • Počet rychlostí 6
 • Příkon 1400 W

Další vlastnosti

Značka: Kenwood
Objem: 1,6 L
Počet rychlostí: 6
Pulzní spínač: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 22,5 cm
Výška: 42,7 cm
Hloubka: 33,5 cm
Hmotnosť: 5,3 Kg

Energetické údaje

Příkon: 1400 W

Funkce

Drcení ledu: Ano

Další parametry

Materiál nádoby: sklo
Počet nádob: 1 Kus

Ostatní

Kód produktu: BLM802WH

Všechny parametry

Recenze Kenwood BLM802WH

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kenwood BLM802WH