Kenwood

Záruka 10 let na motor Záruka 10 let na motor

Platí na roboty Cooking Chef,
Titanium Chef Patissier, Titanium
Chef Baker, Chef Elite a Chef.

Kuchyňské roboty Kuchyňské roboty

Je pro vás důležitý výkon? Potrpíte si na design či upřednostňujete dlouholetou kompatibilitu? Kenwood nabízí kuchyňské roboty pro každého. Ať už sáhnete po jakémkoliv robotu z řady Chef, kMix, a nebo Prospero+, můžete si být jistí nadčasovým vzhledem, prvotřídní kvalitou a dech beroucim výkonem.

Príslušenstvo k robotům Příslušenství k robotům

Jeden robot, víc než 25 nástavců a více než 100 možností využití. Kdykoliv budete chtít svého robota z řady Chef a kMix rozšířit o nové funkce, je vám k dispozíci celá řada nejrůznejšího příslušenství. Jeden robot tak zastane práci několika samostatných  spotřebičů.

Food procesory Food procesory

Objevte kompaktní food procesory, které zastanou základní funkce v kuchyni, jako krájení, sekání, strouhání, míchání a mixovaní. Každá žena v domácnosti ocení bohatou výbavu disků, lis na citrusy, mini mlýnek na bylinky, nebo mixér. 

Stolní mixéry Stolní mixéry

Stolní mixéry, šlehače a smoothie mixéry od Kenwood jsou praktickými pomocníky pro přípravu snídaňových smoothie koktejlů, dětské výživy, proteinových koktejlů, polévek, každodenních jídel nebo specialit.  Zjistíte, že pro Vás máme ten pravý mixér, či ruční šlehač.

Odšťavňovače a lis na citrusy Odšťavňovače a lis na citrusy 

Pomalé odšťavňovače jsou ideálními nástroji pro přípravu čerstvé a kvalitní šťávy z různých druhů ovoce i zeleniny. Pracují na principu nízkých otáček při velmi nízké hlučnosti s vysokou mírou poměru extrakce. S Kenwood odšťavňovači nebo kompaktními lisy na citrusy si velmi snadno můžete vychutnat čerstvé šťávy a rostlinná mléka každý den.

Snídaňové kolekce Snídaňové kolekce 

Vybavte si kuchyň spotřebiči přesně podle vašeho gusta a dopřejte si snídani přesně takovou, jakou ji máte rádi každý den. Ať už jde o ranní čaj nebo čerstvě upečený chléb, designové spotřebiče Kenwood vám pomohou nastartovat den. Snídaňové sety jsou dostupné v různých barevných variantách.