Kaspersky Internet Security 2020 Obnova Box 1Z/1R

399 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 3,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Antivirový software Kaspersky Internet Security 2020 chrání vaše zařízení před viry, škodlivým softwarem a dalšími hrozbami. Nechybí vlastní brána firewall, sledování síťových aktivit v reálném čase, ochrana webové kamery před zneužitím a rodičovská kontrola, která ochrání vaše děti. Také disponuje ochranou online plateb a bezpečným přihlášením do internetového bankovnictví. Software je dodáván ve formě kartičky s aktivačním kódem. Licence pro 1 zařízení je platná jeden rok a je určena pro zákazníky, kteří si chtějí prodloužit svou současnou licenci. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Komplexní ochrana

Software Kaspersky Internet Security 2020 obsahuje mnoho nástrojů, které vás v reálném čase spolehlivě ochrání před viry, škodlivými aplikacemi a jinými hrozbami. K dispozici máte pravidelné hloubkové kontroly všech souborů uložených v paměti počítače, tabletu nebo telefonu. Kaspersky Internet Security také blokuje přístup na potenciálně nebezpečné internetové stránky a zabraňuje spouštění škodlivých skriptů.

Zabezpečené online platby

Pokud chcete platit online a rádi spravujete své finance prostřednictvím internetového bankovnictví, je pro vás Kaspersky Internet Security tou pravou volbou. Kromě ochrany důvěrných dat také disponuje funkcí zadávání údajů ze zabezpečené klávesnice zobrazené na obrazovce.

Soukromé prohlížení a další typy ochrany

Nechybí možnost soukromého prohlížení webových stránek. Tato funkce zaznamenává požadavky odeslané prohlížečem a umožňuje je upravovat tak, abyste byli chráněni před sledováním vaší aktivity. K pocitu bezpečí na internetu přispívá ochrana kamery i kontrola příchozích a odchozích e-mailů.

Intuitivní prostředí

Uživatelské prostředí je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší a maximálně přehledné. Jednotlivé funkce si můžete nastavit podle svých představ. Antivirový software má minimální požadavky na výkon počítače a nijak vás nebude brzdit nebo obtěžovat při vašich běžných činnostech.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ softvéru antivirus
  • Jazyk ENG
  • Délka licence 1 rok
  • Médium Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,14 m
Šířka: 135 mm
Výška: 192 mm
Hmotnost: 150 g
Hloubka: 35 mm

Další vlastnosti

Značka: Kaspersky lab
Typ softvéru: antivirus
Jazyk: ENG
Médium: Kód/Voucher

Operační systém

Podporovaný OS: Android, Windows

Mapy

Délka licence: 1 rok

Ostatní

Kód produktu: KL1939X5AFR-20MSBCEE

Všechny parametry

Recenze Kaspersky Internet Security 2020 Obnova Box 1Z/1R

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kaspersky Internet Security 2020 Obnova Box 1Z/1R