Kaspersky Internet Security 2018 3PC/1R

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vynikající antivirová ochrana

Kaspersky Internet Security obsahuje spoustu nástrojů, které vás spolehlivě ochrání před útoky virů, škodlivých aplikací a dalších hrozeb v reálném čase. Samozřejmostí je i možnost pravidelné hloubkové kontroly všech souborů uložených v paměti počítače, tabletu nebo telefonu. Kaspersky Internet Security vás ochrání i před škodlivými weby jejich blokací a také blokací provádění škodlivých skriptů. Výhodou je také ochrana webové kamery, kterou Kaspersky Internet Security hlídá před neoprávněným přístupem a před jejím zneužitím. Samozřejmostí je také kontrola příchozích a odchozích emailů. 

Ochrana plateb a internetového bankovnictví

Pokud rádi platíte online a preferujete správu svých financí prostřednictvím internetového bankovnictví, tak právě pro vás je Kaspersky Internet Security vhodná volba. Tato licence obsahuje také ochranu online plateb a internetového bankovnictví. Další skvělou funkcí je také ochrana před programy, které sledují úhozy na klávesnici. Díky tomu tak budou v bezpečí vaše citlivá data a přihlašovací údaje.

Soukromé procházení a další ochrana

Výhodou Kaspersky Internet Security je také možnost soukromého procházení webových stránek. Tato funkce detekuje požadavky, které odesílá prohlížeč. Požadavky a odpovědi může upravit tak, abyste byli chráněni před sledováním vaší aktivity. V balíčku také nechybí ochrana proti spamu, phishingu a blokování reklamních banerů na webových stránkách.

Intuitivní prostředí

Kaspersky Internet Security je skvěle navržený, jeho ovládání je velmi přehlední a poradí si s ním opravdu každý. Lze si nastavovat jednotlivé funkce celého balíčku podle svých představ. Výhodou je, že tento antivirový program minimalizuje nároky na výkon počítače, takže váš nijak nebude obtěžovat a brzdit během vašich běžných aktivit.
 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ softvéru antivirus
  • Jazyk CZ
  • Délka licence 1 rok
  • Médium Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,15 m
Šírka: 200 mm
Výška: 150 mm
Hmotnosť: 80 g
Hloubka: 10 mm

Další vlastnosti

Značka: Kaspersky lab
Typ softvéru: antivirus
Jazyk: CZ
Médium: Kód/Voucher

Operační systém

Podporovaný OS: MAC OS X, Windows

Mapy

Délka licence: 1 rok

Ostatní

Kód produktu: KL1941X5CFS-8MSBCEE

Všechny parametry

Recenze Kaspersky Internet Security 2018 3PC/1R

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Kaspersky Internet Security 2018 3PC/1R