Kärcher SC 2 Upright

  • Sleva

Parní čistič, Maximální příkon: 1600 W, Objem: 0,4 l, Maximální teplota: 80°C, Doba přípravy: 0,5 min., Indikátor úrovně vody, Hmotnost: 2500 g. Více info


Cena 2 846 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní čistič Kärcher SC 2 Upright vysoce efektivní zařízení s přednastavenou regulací páry ve 2 stupních, ideální pro čištění různých povrchů. S maximálním příkonem 1 600 W a objemem 0,4 l dosahuje maximální teploty 80 °C. Tento model se vyznačuje rychlým časem přípravy, pouhých 30 sekund, a praktickým indikátorem úrovně vody, díky kterému je stroj vždy připraven k použití.

Stojanový parní čistič Kärcher SC 2

  • Dvoustupňová regulace páry na rukojeti
  • Plošný výkon na jedno zatížení cca 50 m²
  • Doba zahřívání 30 sekund
  • Objem nádrže 0,4 l
  • Podlahová hubice EasyFix s flexibilním kloubem a upevněním na háček a smyčku pro hadr na čištění podlah.
  • Inteligentní nastavení tvrdosti vody
  • Bezpečnostní ventil

Ovládání páry na rukojeti

Stojanový parní čistič Kärcher SC 2 je určen k čištění různých povrchů v domácnosti. Je vybaven přednastavenou regulací páry ve 3 stupních, která umožňuje nastavit intenzitu čištění podle vašich potřeb. Díky volbě symbolů podlah si můžete snadno nastavit ideální tlak páry pro konkrétní typ podlahy. Díky zahřívací době pouhých 30 sekund je přístroj vždy připraven k použití.

Sada k čištění podlah EasyFix

S pomocí účinné lamelové technologie dosáhnete optimálních výsledků čištění na všech typech tvrdých podlah. Navíc oceníte bezkontaktní výměnu utěrek bez nečistot a rychle si oblíbíte snadné a pohodlné upevnění utěrky na suchý zip k podlaze. Pružný kloub hubice navíc nabízí pohodlí při úklidu.

Úklid, který vás bude bavit

S parním čističem Kärcher dosáhnete profesionálních výsledků čištění bez použití chemických prostředků. Tento model je vybaven nonstop parní technologií a integrovanou odvápňovací kazetou, která automaticky odstraňuje vápník z naplněné vody. Model SC 2 Upright nabízí odnímatelnou nádrž, kterou můžete kdykoli snadno doplnit, čímž získáte nepřetržitou páru bez přerušení. S tímto parním čističem dosáhnete důkladných a účinných výsledků čištění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.4 L
Maximální příkon 1600 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kärcher SC 2 Upright

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi