Kärcher BP 2 Garden čerpadlo

reddot Design Award Best of Best (2014)

reddot Design Award Best of Best (2014)

Ocenění


Čerpadlo, Typ čerpadla: Zahradní, Příkon: 700 W, Maximální hloubka ponoru: 8 m, Maximální výtlak: 36 m, Maximální dodávané množství: 3000 l/h. Více info


Cena 3 189 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 32 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 2 Garden je charakteristické svou dlouhou životností a je perfektním pomocníkem při zavlažování vaší zahrady. Disponuje vysokou sací silou a optimálním tlakem. Co se týče jeho vzhledu, má ergonomickou rukojeť a nízkou hmotnost, což vám zaručí pohodlnou a praktickou přepravu a činnost. Jeho zapínání je velmi jednoduché, realizuje se pomocí velkého nožního spínače.

Čerpání z alternativních zdrojů

Kompaktní zahradní čerpadlo Kärcher BP 2 Garden má dlouhou životnost a je perfektním pomocníkem pro vaši zahradu. Díky němu můžete velmi jednoduše a prakticky zavlažovat a zajistit si nádherný trávník a ušetřit vodu. Pomocí zahradního čerpadla můžete na zalévání využívat alternativní zdroje, např. nasbíranou dešťovou vodu, nádrže v zahradě apod., a tak ušetřit finance za pitnou vodu z vodovodu. Čerpadlo bez problémů nasává vodu z hloubky osmi metrů.

Design a ovládání

Zahradní čerpadlo vás překvapí svou vysokou sací silou a optimálním tlakem. Mezi jeho skvělé vlastnosti patří dlouhá životnost a ergonomický a robustní tvar těla. Čerpadlo Kärcher BP 2 Garden disponuje ergonomickou rukojetí, která vám usnadní přepravu a také práci s ním. Jeho hmotnost je velmi nízká, čerpadlo má jen 8,1 kilogramu. V horní části má velké nožní spínače, a tak se pohodlně zapíná i vypíná.

Dlouhá životnost

Čerpadlo Kärcher BP 2 Garden je vyrobeno z kvalitních materiálů, nepotřebuje žádnou údržbu, a tak vám usnadní práci s ním a ušetří čas. Připojování čerpadla probíhá bez nářadí. Díky elektronickému tlakovému spínači ho lze nastavit tak aby se automaticky spouštělo i zastavovalo. Takto vám zahradní čerpadlo zaručí maximální pohodlí při zavlažování. Hodí se také k zásobování domácnosti vodou.

  • Napájení: 220 - 240 V
  • Max. průtok: <3000 l / hod.
  • Max. výtlak: 35 m / 3,5 bar
  • Max. teplota vody: 35 ° C
  • Hadicová přípojka: G1
  • Napájecí kabel: H07RN-F / 1,5

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 700 W
Typ čerpadla Zahradní
Max. hloubka ponoru 8 m
Max. dodávané množství 3000 l/h

Ocenění a hodnocení produktů

reddot Design Award Best of Best (2014)

reddot Design Award Best of Best (2014)

Ocenění

0,0 / 5

0 recenzí Kärcher BP 2 Garden čerpadlo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi