Kancelářské notebooky Zobrazit popis

Na práci ve Wordu, Excelu, Outlooku a internetovém prohlížeči nepotřebujete „nabušený“ počítač. Stejně tak, pokud kupujete notebook domů nebo do školy a neplánujete hrát nejnáročnější počítačové hry nebo stříhat Full HD videa. To raději sáhněte po lehkém, tichém kancelářském notebooku a ušetříte.

Dotyková obrazovka

Samostatná grafická karta ?

Kapacita HDD ?

Operační paměť RAM ?

Produkty

Parametry notebooku – Zásadní pro výběr kancelářského, pracovního notebooku je úhlopříčka displeje. Čím větší, tím víc toho uvidíte a k tomu můžete mít otevřených i více oken najednou. Velký notebook se vám na druhou stranu bude těžko přenášet. Nejoblíbenější v této kategorii jsou 15,6palcové notebooky.

Aby počítač vždy všechno stíhal a zbytečně se nezasekával, zkontrolujte, jestli má dostatečnou paměť RAM4 GB RAM je naprostý základ, dvojnásobných 8 GB RAM pak zlatá střední cesta. S ještě větší operační pamětí se pak nemusíte bát spustit i několik programů najednou.

Pokud potřebujete dostatek místa na ukládání dat, věnujte pozornost také úložišti. Vysokou kapacitu za dobrou cenu mají notebooky s pevným diskem HDD. Na druhou stranu notebooky s SSD pamětí sice mívají kapacitu o něco nižší, zato jsou ale rychlejší a spolehlivější.

Značka notebooku – Pokud je pro vás cena na prvním místě, určitě věnujte pozornost značce Acer, která má kancelářských notebooků na výběr spoustu. Velké jméno v této kategorii mají také notebooky Lenovo, HP nebo Asus.