Jura Claris Plus Blue vodní filtr

499 Kč ? Ušetříte 20 % 399 Kč

Nákupem získáte 3,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

JURA CLARIS Blue je filtr na vodu pro kávovar ENA. Pokud žijete v oblasti s tvrdostí vody nad 10 ° dH, doporučuji vodu, ktery používáte na přípravu kávy "změkčit" (odstranit složky, které vytváří vodní kámen). Pokud je voda příliš tvrdá, nedosáhneme plné aróma espresso kávy a usazeniny z vodního kamene zkracují životnost Vašeho kávovaru. Zobrazit celý popis

  • Sleva 20 %

Popis produktu

Filtr Jura Claris BLUE (dříve Claris ENA) byl vyvinut speciálně pro kávovary ENA a kávovary, které mají v nádržce na vodu modrý kryt filtru s označením Claris Blue. Claris filtr změkčuje vodu, odfiltruje chlór a těžké kovy. Tím chrání Váš kávovar, prodlužuje jeho životnost a zlepšuje chuť kávy. Nepotřebuje další příslušenství, ani místo. Nasazuje se přímo do vodní nádržky.
Firma JURA s filtrovými patronami Claris nabízí jako první systém, který je vyvinut speciálně pro použití v espresso kávovarech. Filtrová patrona Claris je naplněná organickým materiálem - bez chemických přísad.

JURA CLARIS BLUE filtr - použití

Claris filtr je účinný pro 50 litrů vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnost jeho výměny), nebo po dobu 2 měsíců. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle než dva měsíce a nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Jura

Ostatní

Kód produktu: 71311 CLARIS BLUE

Recenze Jura Claris Plus Blue vodní filtr

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vladimír, 28.12.2018

Marek, 27.11.2015

Nedokážu posoudit, na výběr jsou dva filtry kupuji tento dražší, proto jsem neměl nikdy možnost zkoušet něco jiné. Kávovar zatím funguje, tak asi to čistí dobře :-)

Příslušenství k Jura Claris Plus Blue vodní filtr