JLab Rewind černá


Vestavěný mikrofon: Ano, NFC: Ne, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 12 hod.,


Cena 828 Kč

8,28 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka JLab Rewind v černém provedení jsou vhodná pro každodenní používání ať jste kdekoli. Díky jednoduchému retro designu a oranžovým pěnovým chráničem sluchu se budete cítit jako v 80-tych letech. Vestavěná baterie s výdrží až 12 hodin a technologie Bluetooth vám poskytnou dostatek energie pro bezdrátové streamování vašich oblíbených skladeb z mobilu či tabletu. Pomocí režimů JLab Signature, Balanced a Bass Boost si nastavíte zvuk podle svých představ. Zabudovaný mikrofon a ovládací tlačítko umístěné na sluchátku umožní rychlé ovládání hudby, hlasitosti či hovorů. Sluchátka jsou kompatibilní s hlasovými asistenty.

Bluetooth

JLab Rewind pro nabízejí až 12 hodin přehrávání s technologií Bluetooth, která zaručí jasný a čistý zvuk ať jste kdekoliv. Propojte své sluchátka s Bluetooth zařízením v dosahu 10 m a vychutnávejte si své oblíbené skladby. Použijte dodaný nabíjecí micro USB kabel pro nabíjení po celodenním přehrávání.

Přizpůsobte si zvuk s EQ3

Přizpůsobte si zvuk podle svých osobních preferencí a vyberte si ze tří možností režimů- JLab Signature, Balanced a Bass Boost.

Vraťte se v čase

Nechte sluchátka JLab Rewind vrátit se v čase. Vyberte si mezi dvěma barvami pěnových polštářků, abyste zachovali vzhled staré školy. Nastavitelný hlavový pás poskytuje ještě větší pohodlí než v minulosti.

Ovládejte jediným tlačítkem

Jedno tlačítko je vše, co potřebujete. Jediným kliknutím můžete přehrávat a pozastavovat hudbu, přepínat mezi skladbami, jakož i přijímat a zrušit telefonní hovory.

Podpora hlasových asistentů

Pomocí dvojitého kliknutí a vestavěného mikrofonu MEMS můžete aktivovat / deaktivovat hlasových asistentů Siri, Google Assistent.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 12 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JLab Rewind černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno