JLab JBuds Pro černá

Sleva 28 %

Vestavěný mikrofon: Ano, NFC: Ne, Styl nošení: do uší,


Cena 448 Kč

Sleva 28% z původní cena: 619 Kč Zobraziť nápovědu

4,48 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Pohodlná bezdrátová sluchátka JLab JBuds Pro v černém provedení jsou vhodné pro každodenní používání, ať jste kdekoli. Vestavěná baterie s výdrží až 10 hodin a technologie Bluetooth 5 vám poskytnou dostatek energie pro bezdrátové streamování vašich oblíbených skladeb. Pro dokonalé a bezpečné uchycení jsou navrženy s nastavitelným umístěním hrotu (ATP), který umožní sluchátku skvěle zapadnout v různých hloubkách ucha. Dodatečná bezpečnost se zajistí pomocí přiložených Cush Fins a extra gelových koncovek do uší pro zaručené pohodlí. Pomocí režimů JLab Signature, Balanced a Bass Boost si nastavíte zvuk podle svých představ. Zabudovaný mikrofon a ovládací prvky umístěné na kabelu umožní rychlé ovládání hudby, hlasitosti či hovorů.

Přizpůsobte si sluchátka vašim potřebám

Sluchátka nabízejí 3 způsoby jak si je nastavit podle vašich potřeb. Patentované umístění nastavitelného hrotu přizpůsobuje hloubku vašich JBuds Pro. Přidejte technologii Cush Fin pro další možnosti velikosti, které vás připoutají k hudbě. Pokud potřebujete celodenní pohodlí, zkombinujte JBuds Pro s 3 velikostmi gelových koncovek (malé, střední, velké).

Bluetooth 5

JBuds pro nabízejí až 10 hodin přehrávání s technologií Bluetooth 5, která zaručí jasný a čistý zvuk ať jste kdekoliv. Propojte své sluchátka s Bluetooth zařízením v dosahu 10 m a vychutnávejte si své oblíbené skladby.

Křišťálově čistý zvuk

Kvalitní vysokovýkonné titanové ovladače poskytují čistý a jasný zvuk pro maxima, minima a všechny rozsahy mezi nimi. Díky designu s hi-fi redukcí šumu se nechte pohltit oblíbenými tóny.

Ovládací prvky na dosah ruky

Přehrávejte, pozastavte a upravujte hlasitost pomocí ovládacích prvků umístěných na kabelu. Přijímejte nebo odmítejte hovory pomocí vestavěného mikrofonu jediným kliknutím.

Přizpůsobte si zvuk s EQ3

Přizpůsobte si zvuk podle svých osobních preferencí a vyberte si ze tří možností režimů- JLab Signature, Balanced a Bass Boost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JLab JBuds Pro černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno