JLab JBuddies Studio modrá dětské sluchátka


Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 20-2000 Hz, Citlivosť: 85 db, Impedance: 10 OHM, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: náhlavní, Ovládání hlasitosti: Ne, Potlačení šumu: Ne, Odnímateľný kábel: Ne, Délka kabelu: 0.9 m,

Barva


Cena 499 Kč

4,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Pohodlná dětské sluchátka JLab JBuddies Studio v modrém designu jsou určeny pro děti od 6 do 16 let. Jsou vhodná pro používání na doma nebo cestou do školy. Komfortní náušníky Cloud Foam a lehká posuvná kovová konstrukce nabízejí dokonalé pohodlí pro soustředění se na domácí úkoly. V případě potřeby je možné sluchátka složit do kompaktních rozměrů a sbalit do batohu. Sluchátka jsou vybavena omezovačem hlasitosti, díky čemuž zvuk nepřesáhne 85 dB. Na kabelu s 90° konektorem se nacházejí tlačítka pro ovládání hlasitosti, přepínání skladeb a zabudovaný mikrofon pro uskutečňování hovorů.

Celkový komfort

Design přes ucho s pohodlnými náušníky s čalouněnou čelenkou nabízí celodenní pohodlí pro všechny věkové kategorie od školních tříd až po dospívajících.

Omezení hlasitosti

JBuddies nabízejí bezpečné omezení nadměrné hlasitosti s vestavěnými regulátory, které zajistí, že hlasitost nepřesáhne 85 dB. Sluchátka jsou navrženy s ohledem na vysokovýkonné standardy zvuku JLab.

Kompaktní a snadno skládatelné

Sluchátka vyrobené pro každého, kdo miluje rock'n' roll. S lehkou, posuvnou kovovou konstrukcí jsou připraveny vyrazit na cesty. Polstrované kruhové náušníky se otáčejí o 80 ° a jsou ohebné, abyste je mohli rychle složit a vzít s sebou na cesty. Kompaktní nastavitelná čelenka je vhodná pro děti od 6 do 16 let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 20-2000 Hz
Citlivosť 85 db
Impedance 10 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Potlačení šumu Ne
Odnímateľný kábel Ne
Délka kabelu 0.9 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JLab JBuddies Studio modrá dětské sluchátka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno