JLab JBuddies Folding modrá dětské sluchátka


Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 20-2000 Hz, Citlivosť: 85 db, Impedance: 10 OHM, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: náhlavní, Ovládání hlasitosti: Ne, Potlačení šumu: Ne, Odnímateľný kábel: Ne, Délka kabelu: 0.9 m,

Barva


Cena 499 Kč

4,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Stylová dětská sluchátka JLab JBuddies Folding v modrém provedení jsou navrženy pro děti od 2 let a nabízejí výborný zvuk. Obsahují 8 nálepek s 3D obrázky, díky čemuž si každé dítě vytvoří svůj vlastní styl. Jsou vybavena vestavěnými regulátory hlasitosti, což zajistí, že hlasitost nepřesáhne 85 dB. Sluchátka jsou kompatibilní se smartphony, tablety i DVD přehrávači. Měkké polštářky se postarají o maximální pohodlí při nošení. Díky odolným materiálům s možností složení do kompaktních rozměrů a odolnosti proti polití jsou sluchátka ideální pro cestování.

Bezpečné a výkonné

JBuddies nabízejí bezpečnou regulaci hlasitosti s vestavěnými regulátory hlasitosti, aby se zajistilo, že nikdy nepřekročí 85dB. Sluchátka jsou navíc navrženy s ohledem na vysokovýkonné standardy zvuku JLab.

Jejich styl. jejich JBuddies

 Každé dítě je jiné- až po aplikace, hudbu, filmy a hry. Nyní si mohou přizpůsobit své sluchátka JBuddies pomocí 8 různých nálepek 3D obrázků. Jděte do toho, ukažte svůj mladistvý styl.

Kompaktní a odolné

Uvízli jste v koloně, nebo jste na procházce? JBuddies jsou připraveny k použití. Díky kompaktnímu a sklopnému designu jsou JBudddies odpovědí na digitální svět všech dětí, který se nikdy nezastaví. Sluchátka jsou odolné vůči rozlití a díky odolným materiálům jsou vhodné na dlouhé cesty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 20-2000 Hz
Citlivosť 85 db
Impedance 10 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Potlačení šumu Ne
Odnímateľný kábel Ne
Délka kabelu 0.9 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JLab JBuddies Folding modrá dětské sluchátka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno