Jlab Air Icon černé

Bezdrátová sluchátka do uší JLab Air Icon v moderním černém provedení disponují frekvenčním rozsahem 20-20000 Hz, citlivostí 103 dB a impedancí 32 Ohm. Jsou vybaveny baterií s výdrží 6 hodin. S nabíjecím pouzdrem se jejich výdrž prodlouží o dalších 18 hodin. Automatické spárování sluchátek se zařízením probíhá prostřednictvím Bluetooth 5. K dispozici jsou 8 mm dynamické měniče s neodymovaným magnetem. Samozřejmostí je integrovaný mikrofon a dotykové senzory pro ovládání hudby a přijímání hovorů. Sluchátka jsou odolné podle certifikace IP55. V balení jsou 3 sady gelových nástavců. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Výdrž baterie s dobíjecím pouzdrem až 24 hodin

Bezdrátová sluchátka se vyznačují kompaktním provedením a elegantním černým designem a ergonomickým tvarem. Nabízejí vám 6 hodin poslechu vaší oblíbené hudby. K dispozici je však dobíjecí pouzdro s kapacitou 700 mAh, které dokáže jejich výdrž prodloužit o dalších 18 hodin. Pouzdro můžete využít i jako praktický úložný box během cestování. Jeho dobíjení probíhá prostřednictvím vestavěného USB kabelu.

 

Automatické spárování se zařízením a certifikace IP55

Jedinečný akustický zážitek si můžete vychutnat díky 8 mm dynamickým měničem s neodymovaným magnetem. Co určitě oceníte je citlivost 103 dB, impedance 32 Ohm a vysoký frekvenční rozsah 20-20000 Hz, výsledkem čehož jsou čisté basy, výšky a tóny. Automatické spárování sluchátek po vyjmutí z pouzdra probíhá pomocí technologie Bluetooth 5 s dosahem 10 m. Ochranu před vlhkostí a dalšími nečistotami vám zaručí stupeň krytí IP55. Nechybí dotykové senzory na sluchátkách a integrovaný mikrofon, což umožňuje využívat je i jako handsfree.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon
    Vestavěný mikrofon Ano
  • Styl nošení
    Styl nošení do uší

Další vlastnosti

Značka: Jlab
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 60 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ne

Konektivita

Rozhraní: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Ano
Dosah: 10 m
Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB

Vzhled

Styl nošení: do uší

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie s pouzdrem: 24 hod.

Ostatní

Kód produktu: IEUEBJBAIRICONRBLK

Všechny parametry

Recenze Jlab Air Icon černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jlab Air Icon černé