Jlab Air ANC černé

Bezdrátová sluchátka do uší JLabel Air ANC v moderním černém provedení disponují frekvenčním rozsahem 20-20000 Hz a impedancí 28 Ohm. Jsou vybaveny baterií s výdrží 24 hodin. S nabíjecím pouzdrem se jejich výdrž prodlouží o dalších 40 hodin. Automatické spárování sluchátek se zařízením probíhá prostřednictvím Bluetooth 5.2 s dosahem 10 metrů. K dispozici jsou 12 mm dynamické měniče s neodymovaným magnetem a ekvalizér EQ3 s třemi režimy nastavení zvuku. Samozřejmostí je integrovaný mikrofon a dotykové senzory pro ovládání hudby a přijímání hovorů. Sluchátka jsou odolné podle certifikace IP55. V balení jsou 3 sady gelových nástavců. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Výdrž baterie s dobíjecím pouzdrem až 40 hodin

Bezdrátová sluchátka se vyznačují kompaktním provedením a elegantním černým designem a ergonomickým tvarem. Nabízejí vám 24 hodin poslechu vaší oblíbené hudby. K dispozici je však dobíjecí pouzdro s kapacitou 500 mAh, které dokáže jejich výdrž prodloužit o dalších 40 hodin. Pouzdro můžete využít i jako praktický úložný box během cestování. Jeho dobíjení probíhá prostřednictvím vestavěného USB kabelu.

 

Ekvalizér EQ3 pro nastavení zvuku a aktivní potlačení hluku

Jedinečný akustický zážitek si můžete vychutnat díky 12 mm dynamickým měničem s neodymovaným magnetem. Co určitě oceníte je impedance 28 Ohm a vysoký frekvenční rozsah 20-20000 Hz, výsledkem čehož jsou čisté basy, výšky a tóny. Samozřejmostí je ekvalizér EQ3, který vám nabízí 3 režimy nastavení zvuku - JLab Signature, Balanced a Bass Boost. Sluchátka disponují aktivním potlačením hluku díky technologií ANC a filmovým režimem pro jedinečný zážitek ze sledování filmu.

 

Certifikace IP55 a automatické spárování se zařízením

Automatické spárování sluchátek po vyjmutí z pouzdra probíhá pomocí technologie Bluetooth 5.2 s dosahem 10 m. Ochranu před vlhkostí a dalšími nečistotami vám zaručí stupeň krytí IP55. Nechybí dotykové senzory na sluchátkách a integrovaný mikrofon, což umožňuje využívat je i jako handsfree. Co nepochybně oceníte je možnost používání sluchátek nezávisle od sebe.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon
    Vestavěný mikrofon Ano
  • Styl nošení
    Styl nošení do uší

Další vlastnosti

Značka: Jlab
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 65 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

Rozhraní: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Ano
Dosah: 10 m
Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB

Vzhled

Styl nošení: do uší

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie s pouzdrem: 40 hod.

Ostatní

Kód produktu: IEUEBJBAIRANCRBLK82

Všechny parametry

Recenze Jlab Air ANC černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jlab Air ANC černé