JBL Tune 510BT bílá

Zobrazit


Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: náhlavní Více info

Barva


Cena 1 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pohodlná bezdrátová sluchátka na uši JBL Tune 510BT v bílém provedení přinesou do vašich uší jedinečný zvuk JBL Pure Bass, který si s určitostí budete užívat po celý den. Jsou vybavena skládací konstrukcí, 32mm dynamickými měniči, lehkými materiály či měkkými náušníky s čalouněným hlavovým pásem, které zajistí komfort po celý den. Disponují vícebodovým připojením, podporou hlasového asistenta, technologií Bluetooth 5.0 (větší dosah, rychlejší přenos), integrovaným mikrofonem pro jednoduché handsfree vyřizování telefonátů a přehlednými ovládacími tlačítky. Pyšní se vestavěnou baterií s rychlým nabíjením, která se naplno nabije během 2 hodin a zajistí až 40 hodin přehrávání.

Skvělé basy po celý den

Tato sluchátka vám umožní streamovat výkonný zvuk JBL Pure Bass bez otravných kabelů. Snadno se používají, poskytují až 40 hodin poslechu a další 2 hodiny navíc při pouze 5minutovém nabíjení pomocí kabelu typu USB-C. Pokud vám zazvoní telefon během sledování videa na jiném zařízení, sluchátka se plynule přepnou na váš mobilní telefon. Díky podpoře Bluetooth 5.0 poskytují větší pohodlí a umožní vám připojit se k Siri nebo Google bez použití vašeho chytrého telefonu. Navíc jsou skládací, abyste je mohli snadno a pohodlně přenášet.

Špičkové vlastnosti

  • Zvuk JBL Pure Bass - Sluchátka se vyznačují pověstným zvukem JBL Pure Bass, jaký můžete najít na slavných akcích po celém světě.

  • Bluetooth streamování - Bezdrátově streamujte vysoce kvalitní zvuk z vašeho chytrého telefonu, bez potřeby používání chaotických kabelů.

  • 40hodinová výdrž baterie a rychlé nabíjení - Pro dlouhotrvající zábavu poslouchejte bezdrátově 40 hodin a pomocí pohodlného kabelu USB typu C dobijte baterii již za 2 hodiny. Rychlé 5minutové dobití vám poskytne další 2 hodiny hudby.

  • Vícebodové připojení - Umožní vám bez námahy přepínat z jednoho Bluetooth zařízení na druhé. Můžete jednoduše přepnout z videa na tabletu na hovor na mobilním telefonu, díky čemuž už nezmeškáte žádný hovor.

  • Handsfree hovory a hlasoví asistenti - Jednoduše ovládejte zvuk, spravujte své hovory a kontaktujte svého hlasového asistenta z vašich sluchátek pomocí přehledných tlačítek.

  • Lehký, pohodlný a sklápěcí design - Lehké materiály a měkké náušníky s čalouněným hlavovým pásem zajistí dlouhodobé pohodlné nošení sluchátek. Díky sklápěcímu designu můžete sluchátka pohodlně nosit kdekoliv a kdykoliv, když chcete poslouchat hudbu.

  • Funkce Ask Siri nebo Hey Google - Funkce Siri nebo Hey Google je na dosah jednoho tlačítka. Aktivujte hlasového asistenta zařízení stlačením multifunkčního tlačítka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze JBL Tune 510BT bílá

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

PETR

2. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí