JBL Stage3 9637


Autoreproduktor, Typ reproduktoru: 3 - pásmové, RMS výkon: 75 W, Max. výkon (špičkový): 375 W, Frekvenční rozsah: 50-20000 Hz, Impedance: 3 ohm, Citlivost: 93 dB, Montážní hloubka: 77,8 mm, Materiál membrány: Patentovaný Plus OneTM polypropylen. 1 345 Kč/kus. Více info


Cena 2 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 27 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kvalitní 3pásmové auto-reproduktory JBL Stage3 9637 v černém provedení nabídnou fantastický zvuk a skvělý výkon, který bude rezonovat ve vašem autě a vy si vychutnáte každou jízdu. Pyšní se výkonnými basy a nízkým zkreslením a dokáží zpracovat výkon až do 375 W. Vaše oblíbené tóny poplynou do prostoru ze 6" × 9" (152mm × 230mm) reproduktorů, které obsahují Plus One kónusy wooferu pečující o zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. Audio technici reproduktory vyladili k prvotřídnosti, čímž zaručují kvalitní a charakteristický zvuk, kterým se hrdí značka JBL. Obsah balení: 2× reproduktory, 2× mřížky, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony.

Dokonalý zvuk

Reproduktory JBL Stage3 spojují patentované technologie, prvotřídní inženýrství a zvukové dědictví JBL a vytvářejí tak výkonnou řadu automobilových reproduktorů. Se zaměřením na výkon přinesou do vašeho vozu skvělý zvukový zážitek. 2ohmový DCR design s vysokým výkonem extrahuje každý watt výkonu ze zesilovače nebo hlavní jednotky, což umožňuje Plus One wooferům poskytovat vysoký a stabilní hluboký basový výkon.

Unikátní vlastnosti

  • Plus One kónusy wooferu - patentované Plus One polypropylenové kónusy wooferu poskytují zvětšenou plochu kónusu až o 35 % posunutím bodu připojení mezi obrubou a rámem směrem ven. Výhodou je zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. 

  • Měkké kopulovité tweetery - měkké kopulovité tweetery na 6" × 9" třípásmových reproduktorech poskytují širší a plynulejší vysokofrekvenční odezvu.

  • Rámový design odvětrávaného koše - mimořádně pevné odvětrávané koše pomáhají ochlazovat hlasové cívky a vytvářejí spolehlivý reproduktor. Odvádějí teplo z motorové konstrukce téměř jako ventilátor, kdy se kónus pohybuje při svém zdvihu. Výhodou je nižší zkreslení při vysokých výstupních úrovních, delší výdrž reproduktoru a vyšší zpracování výkonu.

  • 6" × 9" (152mm × 230mm) třípásmový reproduktor do auta

  • Zpracování výkonu: 75 W RMS, 375 W maximálně

  • Citlivost: 93 dB

  • Frekvenční odezva: 50 Hz - 20 kHz

  • Impedance: 3 ohmy

  • Obsah balení: 2× reproduktory, 2× mřížky, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

RMS výkon 75 W
Typ reproduktoru 3 - pásmové
Impedance 3 OHM
Max.výkon(Špičkový) 375 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage3 9637

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi