JBL Stage3 607C


RMS výkon: 50 W, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, Impedance: 3 OHM, Max.výkon(Špičkový): 250 W,


Cena 2 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 26,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Popis produktu

Kvalitní 2pásmové komponentní autoreproduktory JBL Stage3 607C v černém provedení nabídnou fantastický zvuk a skvělý výkon, který bude rezonovat ve vašem autě a vy si vychutnáte každou jízdu. Pyšní se výkonnými basy a nízkým zkreslením a dokáží zpracovat výkon až do 250 W. Vaše oblíbené tóny poplynou do prostoru z 6 a 1/2" (165mm) reproduktorů, které obsahují Plus One kónusy wooferu pečující o zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. Audio technici reproduktory vyladili k prvotřídnosti, čímž zaručují kvalitní a charakteristický zvuk, kterým se hrdí značka JBL. Obsah balení: 2× reproduktory, 2× mřížky, 2× výhybky, 2× tweetery, 2× držáky pro zapuštěnou montáž, 2× držáky pro montáž na povrch, 8× krátké šrouby, 8× dlouhé šrouby, 8× rychloupínací spony.

Dokonalý zvuk

Reproduktory Stage3 spojují patentované technologie, prvotřídní inženýrství a zvukové dědictví JBL a vytvářejí tak výkonnou radu automobilových reproduktorů. Se zaměřením na výkon přinesou do vašeho vozu skvělý zvukový zážitek. 2ohmový DCR design s vysokým výkonem extrahuje každý watt výkonu ze zesilovače nebo hlavní jednotky, což umožňuje Plus One wooferům poskytovat vysoký a stabilní hluboký basový výkon.

Unikátní vlastnosti

 • Plus One kónusy wooferu - patentované Plus One polypropylenové kónusy wooferu poskytují zvětšenou plochu kónusu až o 35 % posunutím bodu připojení mezi obrubou a rámem směrem ven. Výhodou je zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. 

 • Měkké kopulovité tweetery - měkké kopulovité tweetery na 6 a 1/2" komponentním systému poskytují širší a plynulejší vysokofrekvenční odezvu.

 • Externí výhybka s 0/+2 dB ovladačem úrovně tweeteru - externí výhybky umožňují přesné řízení distribuce frekvence mezi wooferem a tweeterem. Aby bylo umožněno další ladění systému, 0/+2 dB ovladač úrovně tweeteru umožňuje nastavení na základě umístění tweeteru.

 • Rámový design odvětrávaného koše - mimořádně pevné odvětrávané koše pomáhají ochlazovat hlasové cívky a vytvářejí spolehlivý reproduktor. Odvádějí teplo z motorové konstrukce téměř jako ventilátor, kdy se kónus pohybuje při svém zdvihu. Výhodou je nižší zkreslení při vysokých výstupních úrovních, delší výdrž reproduktoru a vyšší zpracování výkonu.

 • 6 a 1/2" (165mm) dvoupásmový komponentní reproduktor do auta

 • Zpracování výkonu: 50 WRMS, 250 W max.

 • Citlivost: 92 dB

 • Frekvenční odezva: 55 Hz - 20 kHz

 • Impedance 3 ohmů

 • Obsah balení: 2× reproduktory, 2× mřížky, 2× výhybky, 2× tweetery, 2× držáky pro zapuštěnou montáž, 2× držáky pro montáž na povrch, 8× krátké šrouby, 8× dlouhé šrouby, 8× rychloupínací spony

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

RMS výkon 50 W
Typ reproduktoru 2 - pásmový
Impedance 3 OHM
Max.výkon(Špičkový) 250 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage3 607C

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno