JBL Stage3 527


Autoreproduktor, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, RMS výkon: 40 W, Max. výkon (špičkový): 200 W, Frekvenční rozsah: 75-20000 Hz, Impedance: 3 ohm, Citlivost: 91 dB, Průměr bas. reproduktoru: 130 mm, Montážní hloubka: 45 mm, Materiál membrány: Patentovaný Plus OneTM polypropylen. 895 Kč/kus. Více info


Cena 1 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kvalitní 2pásmové koaxiální auto-reproduktory JBL Stage3 527 v černém provedení nabídnou fantastický zvuk a skvělý výkon, který bude rezonovat ve vašem autě a vy si vychutnáte každou jízdu. Pyšní se výkonnými basy a nízkým zkreslením a dokáží zpracovat výkon až do 200 W. Vaše oblíbené tóny poplynou do prostoru z 5 a 1/4" (130mm) reproduktorů, které obsahují Plus One kónusy wooferu pečující o zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. Audio technici reproduktory vyladili k prvotřídnosti, čímž zaručují kvalitní a charakteristický zvuk, kterým se hrdí značka JBL. Obsah balení: 2× reproduktory, 2× mřížky, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony.

Dokonalý zvuk

Reproduktory Stage3 spojují patentované technologie, prvotřídní inženýrství a zvukové dědictví JBL a vytvářejí tak výkonnou řadu automobilových reproduktorů. Se zaměřením na výkon přinesou do vašeho vozu skvělý zvukový zážitek. 2ohmový DCR design s vysokým výkonem extrahuje každý watt výkonu ze zesilovače nebo hlavní jednotky, což umožňuje Plus One wooferům poskytovat vysoký a stabilní hluboký basový výkon.

Unikátní vlastnosti

  • Plus One kónusy wooferu - patentované Plus One polypropylenové kónusy wooferu od Harman poskytují zvětšenou plochu kónusu až o 35 % posunutím bodu připojení mezi obrubou a rámem směrem ven. Výhodou je zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. To poskytuje vynikající výstup a výkon, když je reproduktor použit jako vylepšení systému z výroby.

  • Rámový design odvětrávaného koše - mimořádně pevné odvětrávané koše pomáhají ochlazovat hlasové cívky a vytvářejí spolehlivý reproduktor. Odvádějí teplo z motorové konstrukce téměř jako ventilátor, kdy se kónus pohybuje při svém zdvihu. Výhodou je nižší zkreslení při vysokých výstupních úrovních, delší výdrž reproduktoru a vyšší zpracování výkonu.

  • 5 a 1/4" (130mm) dvoupásmový reproduktor do auta

  • Zpracování výkonu: 40 W RMS, 200 W maximálně

  • Citlivost: 91 dB

  • Frekvenční odezva: 75 Hz - 20 kHz

  • Impedance: 3 ohmy

  • Obsah balení: 2× reproduktory, 2× mřížky, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

RMS výkon 40 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové
Impedance 3 OHM
Max.výkon(Špičkový) 200 W

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze JBL Stage3 527

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Aleš

9. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí