JBL Stage3 427


Autoreproduktor, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, RMS výkon: 30 W, Max. výkon (špičkový): 150 W, Frekvenční rozsah: 75-20000 Hz, Impedance: 3 ohm, Citlivost: 90 dB, Průměr bas. reproduktoru: 100 mm, Montážní hloubka: 46,8 mm, Materiál membrány: Patentovaný Plus OneTM polypropylen. 745 Kč/kus. Více info


Cena 1 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Špičkové 2pásmové koaxiální auto-reproduktory JBL Stage3 427 v černém provedení s červeným znakem vám nabídnou kvalitní zvuk a vysoký výkon, které vás budou provázet během vašich cest. Pyšní se rámovým designem odvětrávaného koše, který se postará o nižší zkreslení při vysokých výstupních úrovních. Vaše oblíbené tóny poplynou do prostoru s maximálním výkonem až 150 W ze 4" (100mm) reproduktorů, které obsahují patentované Plus One kónusy subwooferu pečující o zvětšenou plochu až o 35 %. Disponují citlivostí 90 dB, frekvenční odezvou 75 Hz až 20 kHz a impedancí 3 ohmů. Obsah balení: 2× reproduktor, 2× mřížky, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony.

Dokonalý zvuk do automobilů

Reproduktory Stage3 spojují patentované technologie, prvotřídní inženýrství a zvukové dědictví JBL a vytvářejí tak výkonnou řadu automobilových reproduktorů. Se zaměřením na výkon přinesou do vašeho vozu skvělý zvukový zážitek. 2ohmový DCR design s vysokým výkonem extrahuje každý watt výkonu ze zesilovače nebo hlavní jednotky, což umožňuje Plus One wooferům poskytovat vysoký a stabilní hluboký basový výkon.

Unikátní vlastnosti

  • Plus One kónusy wooferu - patentované Plus One polypropylenové kónusy wooferu od Harman poskytují zvětšenou plochu kónusu až o 35 % posunutím bodu připojení mezi obrubou a rámem směrem ven. Výhodou je zvýšení celkové účinnosti až o 2 dB. To poskytuje vynikající výstup a výkon, když je reproduktor použit jako vylepšení systému z výroby.

  • Navrženy tak, aby pasovaly - pozornost věnovaná montáži je rozhodující pro úspěch této řady reproduktorů.

  • Rámový design odvětrávaného koše - mimořádně pevné odvětrávané koše pomáhají ochlazovat hlasové cívky a vytvářejí spolehlivý reproduktor. Odvádějí teplo z motorové konstrukce téměř jako ventilátor, kdy se kónus pohybuje při svém zdvihu. Výhodou je nižší zkreslení při vysokých výstupních úrovních, delší výdrž reproduktoru a vyšší zpracování výkonu.

  • 4" (100mm) dvoupásmový koaxiální reproduktor do auta

  • Zpracování výkonu: 30 W RMS, 150 W maximálně

  • Citlivost: 90 dB

  • Frekvenční odezva: 75 Hz - 20 kHz

  • Impedance: 3 ohmy

  • Obsah balení: 2× reproduktor, 2× mřížky, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

RMS výkon 30 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové
Impedance 3 OHM
Max.výkon(Špičkový) 150 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage3 427

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi