JBL Stage2 524

  • Výprodej

Autoreproduktor, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, RMS výkon: 35 W, Max. výkon (špičkový): 210 W, Frekvenční rozsah: 75-20000 Hz, Impedance: 4 ohm, Citlivost: 90 dB, Průměr bas. reproduktoru: 130 mm, Montážní hloubka: 52 mm, Materiál membrány: polypropylen. 645 Kč/kus. Více info


Cena 1 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Špičkové 2pásmové koaxiální autoreproduktory JBL Stage2 524 v černém provedení s oranžovým vyobrazením značky vám nabídnou kvalitní zvuk a vysoký výkon, které vás budou provázet během vašich cest. Pyšní se výkonnými basy, nízkým zkreslením a dokáží zpracovat výkon až do 210 W. Vaše oblíbené tóny poplynou do prostoru z 5 a 1/4" (130mm) reproduktorů. Jejich polypropylenový woofer poskytuje silný výkon s velkým rozšířením nízkých konců a čistý středový rozsah. Audio technici reproduktory vyladili k prvotřídnosti, čímž zaručují kvalitní a charakteristický zvuk, kterým se hrdí značka JBL. Obsah balení: 2× reproduktor, 2× mřížka, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony.

Spolehlivé reproduktory

Tyto reproduktory přinesou koncertní zážitek do vašeho automobilu, nákladního auta či SUV. Jejich polypropylenový woofer poskytuje silný výkon s velkým rozšířením nízkých konců a čistý středový rozsah. Woofer je spojen s PEI vyváženým kopulovitým tweeterem, který vyplňuje jejich zvukový podpis ostrými a vysokými frekvencemi. Dalším bonusem je rámová konstrukce, která byla navržena tak, aby ji bylo možné snadno umístit do většiny továrních otvorů bez nutnosti úpravy vozidla, místa montáže nebo reproduktoru.

Unikátní vlastnosti

  • Vstřikovaný polypropylenový kónus - poskytuje silný výkon s velkým rozšířením nízkých konců a čistý středový rozsah

  • 5 a 1/4" (130mm) dvoupásmový reproduktor do auta

  • Zpracování výkonu: 35 WRMS, 210 W max.

  • Citlivost: 90 dB

  • Frekvenční odezva: 75 Hz - 20 kHz

  • Nominální impedance 4 ohmů

  • Obsah balení: 2× reproduktor, 2× mřížka, 8× šrouby, 8× rychloupínací spony

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

RMS výkon 35 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové
Impedance 4 OHM
Max.výkon(Špičkový) 210 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage2 524

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi