JBL Stage A3001

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 25,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní autozesilovač JBL Stage A3001 je 1-kanálový digitální zesilovač, který i přes své rozměry poskytne vysoký celkový špičkový výkon 600 W. Specifikem je inovativní ovládání vstupní úrovně a přepínatelný basový ekvalizér, který poslouží k optimalizaci výkonu subwooferu a reproduktorů. Disponuje výkonem 300 W RMS (2 Ohmy), frekvenčním rozsahem 10 Hz - 320 kHz a poměrem signálu k šumu 75 dB. S určitostí potěší přítomnost úplné integrované ochrany (zabudovaný obvod na ochranu před zkratem, teplotou, přepětím a podpětím), která dokáže zajistit spolehlivý chod bez přerušení. Zařízení poskytuje správný a spolehlivý výkon pro širokopásmové použití a jeho instalace je velmi jednoduchá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Síla, kterou budete cítit ve svém nitru

JBL zesilovače jsou k dispozici v různých konfiguracích a poskytují správný výkon a počet kanálů pro širokopásmové použití. Tyto kompaktní zesilovače jsou vybaveny všemi důležitými vstupy a uživatelskými ovládacími prvky. Zesilovače lze snadno nainstalovat a jsou spolehlivé.

Unikátní funkce

  • Hodnotně zkonstruovány - Zesilovač Stage poskytuje skutečný JBL výkon s funkcemi potřebnými na správné ladění a optimalizaci výkonu.

  • Kompaktní stopa - Protože je stále obtížnější najít dostatečný prostor pro montáž zesilovače, byla vyvinuta tato série v kompaktní podobě, která umožňuje větší univerzálnost umístění.

  • Integrovaná ochrana - Zesilovač má zabudovaný obvod na ochranu před zkratem, teplotou, přepětím a podpětím. Na všech modelech je zahrnut LED indikátor, který vám umožní poznat existenci jednoho z těchto stavů.

  • Ovládání vstupní úrovně - Pokud používáte vstupy nízké úrovně, tento ovladač upravuje citlivost vstupu mezi 200 Vrms a 5,0 Vrms. Pokud používáte vstupy vysoké úrovně, tento ovladač upravuje citlivost vstupu mezi 0,5 Vrms a 15 Vrms.

  • Přepínatelný basový ekvalizér - Poskytuje dostupné posílení basů při 45 Hz na 6dB nebo 12 dB, což slouží jako jedinečný nástroj pro optimalizaci výkonu subwooferu a reproduktorů na základě umístění a typu ozvučnice.

  • Stylový průmyslový design - Černá s hlubokými drážkami, stříbrná síťovina, eloxovaný JBL odznak s oranžovými koncovými panely a dnem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 600 W
  • Maximální výkon (2 Ohm) 300 W

Další vlastnosti

Značka: Jbl
Počet kanálů: 1
Celkový výkon: 600 W
Přemostění: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 14,5 cm
Výška: 5 cm
Hloubka: 24,2 cm
Hmotnost: 1,61 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 10-320
Odstup signálu od šumu: 75 db
Maximální výkon (2 Ohm): 300 W
Zkreslení (TDH): 1 %

Konektivita

Výstup pro subwoofer: Ano

Ostatní

Kód produktu: STAGEA3001

Všechny parametry

Recenze JBL Stage A3001

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k JBL Stage A3001