JBL Stage A3001

Autozesilovač, Celkový výkon: 600 W, 1 kanálový, Maximální výkon (2 ohm): 300 W, Frekvenční rozsah: 10-320 Hz, Odstup signálu od šumu: 75 dB, Zkreslení (TDH): 1 %, Výstup pro subwoofer. Více info

Popis produktu

Kompaktní auto-zesilovač JBL Stage A3001 je 1kanálový digitální zesilovač, který i přes své rozměry poskytne vysoký celkový špičkový výkon 600 W. Specifikem je inovativní ovládání vstupní úrovně a přepínatelný basový ekvalizér, který poslouží k optimalizaci výkonu subwooferu a reproduktorů. Disponuje 300W RMS výkonem (2 ohmy), frekvenčním rozsahem 10 Hz - 320 kHz a poměrem signálu k šumu 75 dB. S určitostí potěší přítomnost integrované ochrany (zabudovaný obvod na ochranu před zkratem, teplotou, přepětím a podpětím), která dokáže zajistit spolehlivý chod bez přerušení. Zařízení poskytuje správný a spolehlivý výkon pro širokopásmové použití a jeho instalace je velmi jednoduchá.

Síla, kterou budete cítit ve svém nitru

JBL zesilovače jsou k dispozici v různých konfiguracích a poskytují správný výkon a počet kanálů pro širokopásmové použití. Tyto kompaktní zesilovače jsou vybaveny všemi důležitými vstupy a ovládacími prvky. Zesilovače můžete snadno nainstalovat a jsou velmi spolehlivé.

Unikátní funkce

  • Hodnotně zkonstruovány - zesilovač Stage poskytuje skutečný JBL výkon s funkcemi potřebnými na správné ladění a optimalizaci výkonu.

  • Kompaktní stopa - protože je stále obtížnější najít dostatečný prostor pro montáž zesilovače, byla vyvinuta tato série v kompaktní podobě, která umožňuje větší univerzálnost umístění.

  • Integrovaná ochrana - zesilovač má zabudovaný obvod na ochranu před zkratem, teplotou, přepětím a podpětím. Na všech modelech je zahrnut LED indikátor, který vám umožní poznat existenci jednoho z těchto stavů.

  • Ovládání vstupní úrovně - pokud používáte vstupy nízké úrovně, tento ovladač upravuje citlivost vstupu mezi 200 VRMS a 5,0 VRMS. Pokud používáte vstupy vysoké úrovně, tento ovladač upravuje citlivost vstupu mezi 0,5 VRMS a 15 VRMS.

  • Přepínatelný basový ekvalizér - poskytuje dostupné posílení basů při 45 Hz na 6 dB nebo 12 dB, což slouží jako jedinečný nástroj pro optimalizaci výkonu subwooferu a reproduktorů na základě umístění a typu ozvučnice.

  • Stylový průmyslový design - černá s hlubokými drážkami, stříbrná síťovina, eloxovaný JBL odznak s oranžovými koncovými panely a dnem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 600 W
Maximální výkon (2 Ohm) 300 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage A3001

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi