JBL Stage 1010

  • Doprava zdarma

Typ subwooferu: pasivní, RMS výkon: 225 W, Impedance: 4 OHM, Max.výkon(Špičkový): 900 W,


Cena 1 890 Kč

18,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Moderní subwoofer JBL Stage 1010 je určen do aut. Pyšní se výkonnými basy a nízkým zkreslením. Dokáže zpracovat výkon až do 900 wattů. Je k dispozici ve velikosti 10" (250 mm) - pro mnoho typů vozidel. Jeho součástí jsou lehké, ale pevné polypropylenové kónusy wooferu s gumovými obrubami pro jistotu vysoké účinnosti a skvělé odolnosti. Zajišťují tím dosažení co nejlepšího propojení s alternativními zesilovači. Audio technici tento subwoofer a reproduktory vyladili k prvotřídnosti, čímž zaručují kvalitní a charakteristický zvuk, kterým se pyšní značka JBL.

Materiály nejvyšší kvality

Polypropylenové kužely a gumové obruby s použitím materiálů pro automobilový průmysl zaručují vysokou spolehlivost. Poskytují čistou reprodukci a vysokou odolnost, ať už preferujete jednoduchý poslech, nebo chcete zazářit. Protože všechno je to o basech! Reproduktory prošly přísným testovacím procesem. Byly zmrazovány, pečeny, třáslo se s nimi, ozařovaly se ultrafialovým světlem a nechávali je fungovat na plný výkon po celé dny.

Dokonale laděny

Reproduktory jsou pečlivě laděny tak, aby byl zajištěn vysoký SPL a nízké zkreslení. To znamená, že při ladění zvuku jsou brány v úvahu obvyklé specifikace, jakož i individuální charakteristiky reproduktorů. Nabízeny jsou za přijatelnou cenu, za kterou poskytují zvuk, který fascinuje již více než 70 let. Není nic lepšího, než jízda se zvukem JBL.

Vlastnosti

  • Zpracování výkonu: 225 Wrms, 900 W vrchol
  • Citlivost: 89 dB
  • Frekvenční odezva: 35 Hz - 200 Hz
  • Průměr zvukové cívky: 38,8 mm
  • Impedance: 4 ohmy

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ subwooferu pasivní
RMS výkon 225 W
Impedance 4 OHM
Max.výkon(Špičkový) 900 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage 1010

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno