JBL Quantum ONE


Headset, Frekvenční rozsah: 20-40000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 95 dB, Aktivní tlumení hluku: Ano, Vestavěný mikrofon: Ano, Odpojitelný mikrofon: Ano, Ovládání hlasitosti: Ano, Bezdrátové: Ne, NFC: Ne, Odnímatelný kabel: Ano, 3,5 mm jack, USB, černá. Více info


Cena 6 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 66 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní headset JBL Quantum One v černém provedení se vyznačuje kvalitním podáním zvuku přímo do vašich uší. Je vybaven 50 mm měniči, které zajistí prostorový zvuk 7.1. Jejich frekvenční rozsah tvoří 20 Hz až 40 kHz, citlivost 95 dB a impedanci 32 ohmů. Herní sluchátka se pyšní lehkou členkou a náušníky vyplněnými paměťovou pěnou. Disponuje funkcemi JBL QuantumSOUND Signature, JBL QuantumSPHERE 360 i technologií DTS Headphone: X 2.0. Ve výbavě má vyklápěcí mikrofon s aktivním potlačením hluku, ovládání hlasitosti i ovladač vyvážení mezi herním zvukem a komunikací. Headset je certifikován společností Discord a kompatibilní s TeamSpeak. Vlastnosti zvuku nastavíte v softwaru JBL QuantumENGINE. O kabelové připojení se postará 3,5 mm Jack, USB-C a USB-C.

Headset s funkcí JBL QuantumSphere 360

Herní headset JBL Quantum ONE s lehkou čelenkou a polstrovanými náušníky je vybaven 50 mm měniči s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 40 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 95 dBi. Virtuální prostorový zvuk znějící z vašich sluchátek dosáhnete pomocí pokročilých algoritmů JBL QuantumSphere 360. Díky funkci JBL QuantumSOUND Signature uslyšíte nejtišší kroky i ten nejhlasitější výbuch. Nechybí ani technologie DTS Headphone: X 2.0.

Výbava a možnosti připojení

Křišťálově čistou komunikaci se spoluhráči zajistí vyklápěcí mikrofon zaměřující se na hlas. K dispozici máte ovládání hlasitosti i ovladač vyvážení mezi herním zvukem a komunikací. Headset s RGB podsvícením je certifikován společností Discord a kompatibilní s TeamSpeak nebo jinými komunikačními službami. Díky kabelovému připojení prostřednictvím USB nebo 3,5 mm jack můžete headset používat s PC, PlayStation 4 nebo XBOX One.

JBL QuantumENGINE

V obslužném softwaru JBL QuantumENGINE si můžete vybrat preferované nastavení virtuálního prostorového zvuku, vytvořit samostatné profily a efekty RGB podsvícení, nastavit ekvalizér nebo si vybrat ze 6 předvoleb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-40000 Hz
Citlivosť 95 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu profesionální
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack, USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Quantum ONE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno