JBL Quantum Duo

PC reproduktor, Typ soustavy: 2.0, Citlivost: 80 dB, Frekvence od: 20000 Hz, Frekvence do: 60 Hz, Celkový výkon: 20 W, Bezdrátové: Ano, 3,5 mm jack, USB-A, Povrch: matný, černá. Více info

Popis produktu

Herní reproduktory JBL Quantum Duo s jedinečným černým designem disponují nastavitelným podsvícením s různými barevnými předvolbami a světelnými efekty. Sestava v konfiguraci 2.0 s celkovým RMS výkonem 20 W je vybavena měniči s frekvenčním rozsahem od 60 Hz do 20 kHz a ovládáním hlasitosti i podsvícení. Konektivitu zajišťují rozhraní USB, 3,5mm jack i bezdrátová technologie Bluetooth.

Herní reproduktory

Herní reproduktory JBL Quantum Duo mají jedinečný design. Kvalitní měniče s celkovým RMS výkonem 20 W vám poskytnou realistickou reprodukci zvuku, kterou vylepšuje technologie Dolby Digital a funkce JBL QuantumSOUND Signature.

Nastavitelné podsvícení

Sestava reproduktorů v konfiguraci 2.0 je vybavena podsvícením s různými barevnými předvolbami a světelnými efekty. Pomocí osvětlení také můžete vizualizovat právě přehrávanou hudbu.

Výbava a možnosti připojení

Reproduktory disponují ovládáním hlasitosti i podsvícení. Konektivitu zajišťují rozhraní USB a 3,5mm jack. K dispozici je také bezdrátové připojení Bluetooth. Jsou kompatibilní s počítači i herními konzolemi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 20 W
Bezdrátové Ano
Typ soustavy 2.0
Aktivní Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Quantum Duo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno