JBL Quantum 800


Headset, Frekvenční rozsah: 20-40000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 95 dB, Aktivní tlumení hluku: Ano, Vestavěný mikrofon: Ano, Odpojitelný mikrofon: Ne, Ovládání hlasitosti: Ano, Bezdrátové: Ano, NFC: Ne, Odnímatelný kabel: Ano, 3,5 mm jack, černá. Více info


Cena 5 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 53 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový herní headset JBL Quantum 800 s RGB podsvícením má lehkou čelenku a náušníky vyplněné paměťovou pěnou. Reprodukci zvuku zajistí 50 mm měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 95 dB. Disponuje funkcemi JBL QuantumSOUND Signature, JBL QuantumSURROUND i technologií DTS Headphone: X 2.0. Ve výbavě má vyklápěcí mikrofon s aktivním potlačením hluku, ovládání hlasitosti i ovladač vyvážení mezi herním zvukem a komunikací. Headset je certifikován společností Discord a kompatibilní s TeamSpeak. Vlastnosti zvuku nastavíte v softwaru JBL QuantumENGINE. O připojení se postará kabel s kombinovaným 3,5 mm jack konektorem, bezdrátový 2,4GHz adaptér a technologie Bluetooth 5.0. Sluchátka jsou napájeny vestavěnou baterií s výdrží až 14 hodin.

Headset s funkcí JBL QuantumSURROUND

Herní headset JBL Quantum 800 s lehkou čelenkou a polstrovanými náušníky je vybaven 50 mm měniči s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 95 dBi. Virtuální prostorový zvuk znějící z vašich sluchátek dosáhnete pomocí pokročilých algoritmů JBL QuantumSURROUND. Díky funkci JBL QuantumSOUND Signature uslyšíte nejtišší kroky i ten nejhlasitější výbuch. Nechybí ani technologie DTS Headphone: X 2.0.

Výbava a možnosti připojení

Křišťálově čistou komunikaci se spoluhráči zajistí vyklápěcí mikrofon zaměřující se na hlas. K dispozici máte ovládání hlasitosti i ovladač vyvážení mezi herním zvukem a komunikací. Headset s RGB podsvícením je certifikován společností Discord a kompatibilní s TeamSpeak nebo jinými komunikačními službami. Díky odpojitelnímu kabelu s kombinovaným 3,5 mm jack konektorem a duálnímu bezdrátovému připojení prostřednictvím USB dongle s 2,4GHz technologií a technologii Bluetooth 5.0 ho připojíte k herním konzolám i k počítačům.

JBL QuantumENGINE

V obslužném softwaru JBL QuantumENGINE si můžete vybrat preferované nastavení virtuálního prostorového zvuku, vytvořit samostatné profily a efekty RGB podsvícení, nastavit ekvalizér nebo si vybrat ze 6 předvoleb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-40000 Hz
Citlivosť 95 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 14 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Quantum 800

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno