JBL Quantum 300

  • Výprodej

Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 100 dB, Aktivní tlumení hluku: Ne, Vestavěný mikrofon: Ano, Odpojitelný mikrofon: Ne, Ovládání hlasitosti: Ano, Bezdrátové: Ne, NFC: Ne, Odnímatelný kabel: Ne, 3,5 mm jack, USB, černá. Více info


Cena 1 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 15 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní headset JBL Quantum 300 vybavený 50 mm měniči a funkcí JBL QuantumSOUND Signature vám poskytne skvělý audio zážitek. Pomocí pokročilých algoritmů JBL QuantumSURROND vytvoříte ve sluchátkách virtuální prostorový zvuk. Komunikaci s vašimi spoluhráči zajistí vyklápěcí mikrofon zaměřující se na hlas. Nechybí ani ovládání hlasitosti umístěné na sluchátku. Přesné nastavení zvuku umožní obslužný software JBL QuantumENGINE. Pohodlí poskytnou polstrované náušníky a lehká čelenka. Headset k zařízením připojíte 1,2 metrovým kabelem s kombinovaným 3,5 mm jack konektorem. V balení také najdete 1,5 metrový prodlužovací kabel s USB audio adaptérem.

Headset s funkcí JBL QuantumSURROUND

Herní headset JBL Quantum 300 s lehkou čelenkou a polstrovanými náušníky je vybaven 50 mm měniči s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 100 dBi. Virtuální prostorový zvuk znějící z vašich sluchátek dosáhnete pomocí pokročilých algoritmů JBL QuantumSURROUND. Díky funkci JBL QuantumSOUND Signature uslyšíte nejtišší kroky i ten nejhlasitější výbuch.

Výbava a možnosti připojení

Náhlavní souprava disponuje vyklápěcím mikrofonem zaměřující se na hlas, který vám umožní křišťálově čistou komunikaci se spoluhráči. Vhod přijde i ovládání hlasitosti umístěné na sluchátku. Headset je kompatibilní s počítači i s herními konzolemi Xbox, PlayStation a Nintendo Switch. Připojení zajišťuje 1,2 metrový kabel s kombinovaným 3,5 mm jack konektorem. Nechybí ani 1,5 metrový prodlužovací kabel s USB audio adaptérem.

JBL QuantumENGINE

V obslužném softwaru JBL QuantumENGINE si můžete vybrat preferované nastavení virtuálního prostorového zvuku, vytvořit samostatné profily, nastavit ekvalizér nebo si vybrat ze 6 předvoleb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 100 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack, USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Quantum 300

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno