JBL Pulse 4 bílý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ne, Integr. čtečka karet: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 70-20000 Hz, Airplay: Ne, RMS výkon: 20 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,

Barva


Cena 5 999 Kč

59,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor JBL Pulse 4 v bílém provedení rozzáří každou párty svou úchvatnou 360stupňovou světelnou show. Jednoduchým poklepáním na aplikaci JBL Connect si vyberete z množství témat osvětlení a přizpůsobíte si vizualizaci hudby podle vaší nálady. Reproduktor navíc nabízí fantastický zvuk, který bude plynout do všech směrů po celých 12 hodin. Se svým vodotěsným designem a krytím IPX7 zvládne oslavu na pláži či párty u bazénu a nepřekvapí ho ani déšť. S technologií Bluetooth 4.2 můžete bezdrátově streamovat hudbu ze svého smartphonu či tabletu a funkce JBL Party Boost umožní spárovat dva kompatibilní reproduktory pro fantastický stereo zvuk nebo propojit několik podobných reproduktorů pro ještě lepší zvukový zážitek.

Zvuk, který můžete vidět

Spusťte svou párty s charakteristickým zvukem JBL a oslnivou LED světelnou show, a to vše v 360 stupních. Výrazný, IPX7 vodotěsný design jasně září a nechává tóny běžet 12 hodin na jedno nabití. Poklepáním na aplikaci JBL Connect změníte barvy a vzory reagující na zvuk a spojíte se s ostatními JBL PartyBoost kompatibilními reproduktory, aby se vaše párty stala nezapomenutelnou.

Klíčové vlastnosti

  • Rozsvítí noc - reproduktor svítí v noci úžasnou 360stupňovou LED světelnou show s vysokým rozlišením.
  • Následujte rytmus kdekoliv - reproduktor poskytuje charakteristický zvuk JBL ve všech směrech pomocí svého důmyslného 360 stupňového reproduktorového pole.
  • Protančete celou noc nebo den - poskytuje až 12 hodin párty času na jedno nabití.
  • IPX7 vodotěsný design - je vodotěsný do hloubky až tří stop pro nerušenou zábavu venku.
  • Možnost použití aplikace - s aplikací JBL Connect si vizualizujte hudbu pomocí široké škály různých témat světelné show nebo si ji přizpůsobte podle sebe.
  • Znásobují zábavu pomocí PartyBoost - PartyBoost umožňuje dohromady spárovat dva reproduktory kompatibilní s JBL PartyBoost pro stereo zvuk nebo propojit několik reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost pro skutečné rozpumpování vaší párty.
  • Potřesením synchronizujte svou světelnou show - podržte svůj reproduktor v blízkosti dalších reproduktorů Pulse 4 a jeho zatřesením ho synchronizujte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 70-20000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Pulse 4 bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno