JBL E55BT bílá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Marshall Mid BT (černá)

Marshall Mid BT (černá)

Marshall Mid Bluetooth Black jsou kvalitní bezdrátová sluchátka pro požitek z poslouchání. Na přenos je využívána technologie Bluetooth aptX, a jediné nabití vám vystačí až na 30 hodin nepřetržitého…

  • Značka: Marshall
  • Frekvenční rozsah (Hz): 10-20000
  • Rozhraní: Bluetooth

Zobrazit produkt

Popis produktu

JBL zvuk a design

Sluchátka JBL E55BT přinášejí výkonný 50 mm měnič v elegantním a stylovém designu. Bíla barva vynikne na vašeh hlavě. Noste hudební korunu v podání sluchátek JBL E55BT. Jejich ergonomický tvar skvěle padne na vaše uši. Sluchátka zůstanou na hlavě a v si můžete užívat hudbu i když kráčíte. Inovativní kabel je odolný vůči zamotání. Poskytují frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz s impedancí 32 ohmů.

Výdrž baterie

Vychutnejte si celý den s bezdrátovým poslechem hudby, aniž byste museli sluchátka JBL E55BT nabíjet. Až 20 hodin nekonečného poslechu Vasja oblíbené hudební skupiny, milovaných skladeb a srdcovek. Dlouhá výdrž baterie je vhodná i na dlouhé cesty, při práci nebo při studiu. Rychlé dvouhodinové nabíjení vám poskytne až 20 hodin přehrávání zvuku. Užijte si vaše oblíbené skladby se sluchátky JBL E555BT. Pro úplné nabití počkejte jen 2 hodiny. Nyní si už jen stačí vychutnat 20 hodin oblíbených hudebních záznamů.

Ovládání

V bezdrátovém módu je integrované ovládání na ušní mušli, se kterým dokážete spravovat hudbu a hovory. Při zapojeném kabelu, který je kompatibilní s téměř všemi smartphony lze také kontrolovat hudbu a využívat hands-free hovory. Jedno univerzální tlačilo slouží i jako mikrofon. Užijte si více bezdrátových možností poslechu hudby díky sluchátkům JBL E55BT.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Jbl

Další vlastnosti

Značka: Jbl
Stupeň krytí: nemá

Ostatní

Kód produktu: JBLE55BTWHT

Všechny parametry

Recenze JBL E55BT bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k JBL E55BT bílá