JBL E35 červené

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Zvuk

Skvělou reprodukci zvuku a vysokou izolaci hluku ve vašem okolí mají na svědomí především reproduktory s průměrem 40 mm a frekvenčním rozsahem 20 Hz-20 kHz, které jsou velmi lehké a pohodlné. S nimi si vychutnáte hluboké basy a čisté výšky. Skládatelný vzhled sluchátek JBL E35, umožňují reproduktory jednoduše složit, což určitě oceníte například při cestování nebo skladování.

 

Kabel s textilním povrchem

Jedinečná sluchátka JBL E35 se pyšní odnímatelným kabelem s délkou 1,2 m, který slouží na Hands-Free komunikaci. Bonusem navíc je, že kabel je potažen textilním povrchem, což zabraňuje nechtěnému zamotání kabelu a vzniku případné statické elektřině.

 

Dizajn

JBL E35 díky modernímu červenému provedení se hodí ke všemu, co máte na sobě. Pevná konstrukce sluchátek mě čalounění, aby bylo používání komfortní i při dlouhodobém používání. Stylové provedení sluchátek s ergonomickým tvarem doplňuje tkaninový hlavový pás.

 

Kompatibilita

Jedinečná sluchátka JBL E35 jsou kompatibilní s většinou smartphonů a to především díky 3,5 mm konektoru. Vy tak můžete poslouchat hudbu, na kterou máte zrovna náladu. Sluchátka jsou ideální volbou pro všechny, kteří zbožňují hudbu.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Jbl

Ostatní

Kód produktu: JBLE35RED

Recenze JBL E35 červené

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k JBL E35 červené