Jata DL87B 2v1

799 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bruska na paty a holicí strojek 2v1 Jata DL87B slouží k jemnému a efektivnímu odstranění ztvrdlé kůže na chodidlech. Dodávaný je se dvěma výměnnými nástavci - brusný váleček a holicí hlava. Přístroj spustíte pomocí posuvného ovládání. K dispozici máte i LED osvětlení pro přisvětlení a pohodlnější využití. Provoz je možný se síťovým napájením nebo na baterii, kdy vydrží až 60 minut. Baterie: Ni-MH 6mAh, 1,4 V. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Domácí pedikúra

Ztvrdlá a zrohovatělá kůže na chodidlech vám už díky brusce na paty Jata DL87B nebude více znepříjemňovat život. Rotující hlava bezpečně a účinně odstraňuje zrohovatělou a odumřelou kůži na patách. Vaše chodidla tak zůstanou hladká, jemná na dotek a krásná na pohled. Přístroj si můžete sbalit pohodlně s sebou i na dovolenou.

2v1

Přístroj v sobě skrývá hned dva nástroje brusku na paty a holicí strojek. Jednoduše si vyměníte nástavec, který chcete právě použít. Pro dokonalý přehled máte k dispozici LED diodu pro osvětlení ošetřované plochy chodidla. Chod je možný se síťovým napájením nebo s použitím baterie, která má kapacitu až na 60 minut provozu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet nástavců 2
  • Adaptér Ne
  • UV světlo Ne

Další vlastnosti

Značka: Jata

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 5,6 cm
Hmotnost: 235 g
Výška: 15,8 cm
Hloubka: 18,8 cm

Obsah balení

Počet nástavců: 2
Adaptér: Ne

Funkce

Sušení: Ne
UV světlo: Ne

Všechny parametry

Recenze Jata DL87B 2v1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jata DL87B 2v1