Jata DH997 (do 20m2)

Nákupem získáte 59,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Odvlhčovač vzduchu Jata DH997 v bílé barvě je vhodný pro použití do mistností s plochou do 20 m². Zlepší vzduch ve všech místnostech s přebytečnou vlhkostí. Během 24 hodin zvládne zkondenzovat až 10 litrů vody. Voda se kumuluje ve speciální nádobě o objemu 1,5 l, kterou je možné pomocí speciální hadice připojit i k odtoku vody pro nepřetržitý provoz. V sacím otvoru se nachází integrovaný filtr pro čištění pevných částic. Ovládání je elektronické, umístěné je v horní části s dokonalou funkcí odvlhčování na 40% nebo 80%. Hlučnost dosahuje 45 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Šikovný pomocník

Odvlhčovač vzduchu Jata DH997 důsledně bojuje proti vlhkému vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce mít doma čistý a zároveň ideálně vlhký vzduch. Dokáže účinně odvlhčovat vzduch úplně kdekoliv: v přízemí nebo v suterénu, v domě u jezera nebo dokonce v prádelně. Funkce pohyblivého vývodu vzduchu zajistí přiměřenou distribuci vzduchu a pomůže při odvlhčování větších místností. Elektronický ovládací panel je umístěn v horní části přístroje.

Optimální vlhkost v místnosti

S tímto účelným přístrojem dokážete odvlhčit vzduch na optimální hodnotu v místnostech s rozlohou až do 20 m2. Nádoba na vodu přitom nabízí objem 1,5 litru s možností připojení k odtoku vody pomocí speciální hadice pro nepřetržitý provoz bez nutnosti vylévání nádrže. Odvlhčovač s příkonem 210 W je schopen za 24 hodin zkondenzovat až 10 litrů vody. Vhodný je tak do menších místností. Hladina hluku nepřesáhne hodnotu 45 dB. Maximální průtok vzduchu je 120 m3/h.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Model DH997
  • Ionizátor Ne

Další vlastnosti

Značka: Jata
Model: DH997
Objem nádrže: 1,5 L
Vzduchový výkon: 120 m3/hod.
Ovlhčovací výkon: 10 L/24hod

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 33,8 cm
Hmotnost: 920 g
Výška: 53 cm
Hloubka: 22,8 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Vlhkoměr: Ano
Ionizátor: Ne

Energetické údaje

Příkon: 210 W

Všechny parametry

Recenze Jata DH997 (do 20m2)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jata DH997 (do 20m2)