Jamo SUB 210 černý

  • Sleva 14 %

Subwoofer, Typ subwooferu: aktivní, Barva černá, Celkový výkon: 200 W, Frekvenční rozsah: 38 - 200 Hz. Více info


Cena 4 790 Kč

Sleva 14 % z předcházející ceny: 5 549 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 48 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designový subwoofer Jamo SUB 210 v černém provedení je nástupce oblíbeného modelu SUB 200 v ještě kompaktnějším designu, takže jeho umístění nebude problémem. Využívá 200W zesilovač a je vybaven 203mm basovým reproduktorem s vysokým zdvihem. Funkce Bassreflex se postará o plné basové tóny. Nabízí dokonce i funkci automatického zapnutí a vypnutí. Snadná integrace subwooferu do systému předních reproduktorů díky regulátorům dělícího kmitočtu a fáze společně s linkovým i výkonovým vstupem.

Vlastnosti

Model Jamo SUB 210 v černém provedení vyniká hlavně svým kompaktním designem. Díky tomu se nebudete muset obávat, kam jej uložíte. Designéři mysleli na nedostatek prostoru v dnešních bytech. A proto subwoofer nebude problém umístit i v malých místnostech. Na vybuzení 8palcového basového reproduktoru s vysokým zdvihem využívá 200W zesilovač. Subwoofer je instalován ve skříňce s bassreflexem. Funkce Bassreflex se postará o plné basové tóny. Subwoofer je zajímavý svým designem. Ten charakterizuje dřevěné provedení v různých odstínech dřeva. Regulátory dělícího kmitočtu a fáze s linkovým i výkonovým vstupem umožňují jednoduše integrovat model do systému předních reproduktorů.

Každý člověk je jiný, má jedinečnou osobnost a ta se odráží i ve výběru hudby a filmů. Proto i produkty, které si zakoupíte by měly vyjadřovat vaši osobnost, touhy a představy. Ať už hledáte výrazný doplněk interiéru nebo naopak něco malé, minimalistické, společnost Jamo se o vás postará. Vždy dostanete fenomenální kvalitu reprodukce hudby a zvuků.

Společnost Jamo je dánský výrobce reproduktorů a elektroniky. Od roku 1994 se společnost stala největším výrobcem reproduktorů v Evropě a následně se rozšířila do celého světa. Designéři a odborníci společnosti kladou hlavní důraz na funkčnost, krásu a praktičnost výrobků. Takže výsledkem je produkt, který nabídne nekompromisně dokonalý zvuk a navíc krásně zapadne do interiéru nebo jej dokonce vhodně doplní a zvýrazní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 28.3 cm
Výška 31.3 cm
Hloubka 30.5 cm
Celkový výkon 200 W
Typ subwooferu aktivní
Frekvenční rozsah (Hz) 38-200 Hz

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo SUB 210 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi