Jamo SUB 210 DA (dark apple)

5 999 Kč ? Ušetříte 17 % 4 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 49,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Subwoofer JAMO SUB 210, nástupce oblíbeného modelu SUB 200, nabídne ještě kompaktnější provedení. Takže jeho umístění nebude problémem. Využívá 200W zesilovač. Je vybaven 203 mm basovým reproduktorem s vysokým zdvihem. Funkce Bassreflex se postará o plné basové tóny. Nabízí dokonce i funkci automatického zapnutí a vypnutí. Snadná integrace subwooferu do systému předních reproduktorů díky regulátorem dělícího kmitočtu a fáze společně s linkovým i výkonovým vstupem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Každý člověk je jiný, má jedinečnou osobnost a ta se odráží i ve výběru hudby a filmů. Proto i produkty, které si zakoupíte by měli vyjadřovat vaši osobnost, touhy a představy. Ať už hledáte výrazný doplněk interiéru nebo naopak něco malé, minimalistické, společnost JAMO se o vás postará. Vždy dostanete fenomenální kvalitu reprodukce hudby a zvuků.

Společnost JAMO je dánský výrobce reproduktorů a elektroniky. Od roku 1994 se společnost stala největším výrobcem reproduktorů v Evropě a následně se rozšířily do celého světa. Designéři a odborníci společnosti kladou hlavní důraz na funkčnost, krásu a praktičnost výrobků. Takže výsledkem je produkt, který nabídne nekompromisně dokonalý zvuk a navíc krásně zapadne do interiéru nebo ho dokonce vhodně doplní a zvýrazní.

Model JAMO SUB 210 DA vyniká hlavně svým kompaktním provedením. Díky tomu se nebudete muset obávat, kam ji uložíte. Designéři mysleli na nedostatek prostoru v dnešních bytech. A proto subwoofer nebude problém umístit iv malých místnostech. Na vybuzení 8palcového basového reproduktoru s vysokým zdvihem model využívá 200 W zesilovač. Subwoofer JAMO SUB 210 DA je instalován ve skříňce s bassreflexem. Funkce Bassreflex se postará o plné basové tóny. Subwoofer je zajímavý svým designem. Ten charakterizuje dřevěné provedení, v různých odstínech dřeva. Regulátory dělícího kmitočtu a fáze s linkovým i výkonovým vstupem umožňují jednoduše integrovat model do systému předních reproduktorů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 28,3 cm
  • Výška 31,3 cm
  • Hloubka 30,5 cm
  • Celkový výkon 200 W
  • Typ subwooferu aktivní
  • Frekvenční rozsah (Hz) 38-200

Další vlastnosti

Značka: Jamo
? Smart: Ne
Celkový výkon: 200 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 28,3 cm
Výška: 31,3 cm
Hloubka: 30,5 cm
Hmotnost: 7,5 Kg

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 38-200

Ostatní

Kód produktu: SUB210DA

Všechny parametry

Recenze Jamo SUB 210 DA (dark apple)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Jamo SUB 210 DA (dark apple)